banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Gemisander'den Yardım Eli

GEMİSANDER yaklaşık 70 ton"dan oluşan battaniye,yatak,termal elbise, su geçirmez tulum ve çeşitli yardım malzemelerini Van"a gönderdi.

DENİZ TV 30.10.2011, 10:05
1877
Gemisander'den Yardım Eli

GEMİSANDER"DEN VAN DEPREMZEDELERİNE 70 TON YARDIM MALZEMESİ

Van"da yaşanan deprem felaketinin ardından harekete geçen Gemi geridönüşüm sanayicileri derneği (GEMİSANDER) yaklaşık 70 ton"dan oluşan battaniye,yatak,termal elbise, su geçirmez tulum ve çeşitli yardım malzemelerini  Van"a gönderdi.

Gemisander yönetim kurulu başkanı Adem şimşek “Van İlimiz ve civarında meydana gelen 7.2 şiddetindeki deprem felaketinde evsiz kalan ve yöredeki iklim koşulları ile mücadele eden vatandaşlarımıza yardım amacıyla 3 Tır yaklaşık 70 ton muhtelif yardım malzemesi bölgeye yola çıkarıldı. Ölenlere Allah'tan Rahmet dilerken, doğal afetten yaralı kurtulan vatandaşlara da acil şifalar diliyorum . Ulusumuzun başı sağolsun”.

Gemisander koordinesinde Geri dönüştürülen gemilerden toplanan termal tulumlar  ve elbiseler , yataklar, battaniyeler-halılar,brandalar ile çadır amaçlı kullanılmak üzere  can salları bölgedeki vatandaşlarımızın soğuktan korunması maksadıyla bölgeye gönderildi.

Yorumlar (1)
EŞREF 10 yıl önce
ÇOK GÜZEL VE ONURLU BIR DAVRANIŞ TEBRIK EDERİZANCAK ÜLKEMİZDE GELİŞEN SON TERÖR OLAYLARINDA BİRÇOK ŞEHİT VE GAZİ MALESEF MALESEF HAYATLARINI KAYBETMIŞ VE SAKAT KALMIŞTIRÜLKEMİZ İÇİN ŞEHİT VE GAZİ OLAN KARDEŞLERİMİZEDE BİZLERİN VEFA BORCUMUZ VARDIR ASLADA ÖDENEMEZ AMA AİLELERİ İÇİN BİR YARDIM KAMPANYASI DÜZENLEMEMİZ GEREKMEZMİ BÖYLECE ONLARIN GÖNÜLERİNIDE AZDA OLSA ALMIŞ OLURUZ...LTF BU KONUYUDA GÜNDEME GETIRMENIZI RICA EDERIZSAYGILAR
33
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü