banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

MSC Cruises'dan Yaz kampanyası: ikinci kişi ücretsiz!

MSC Cruises seyahat severlere yeni bir teklif hazırladığını duyurdu. 31 Aralık tarihine kadar yapılacak tüm 2021 yaz programları rezervasyonlarında ikinci kişi...

DENİZ TURİZMİ 20.11.2020, 12:41 20.11.2020, 13:07 Halit Emre İbrahimoğlu
MSC Cruises'dan Yaz kampanyası: ikinci kişi ücretsiz!

MSC Cruises seyahat severlere yeni bir teklif hazırladığını duyurdu. 31 Aralık tarihine kadar yapılacak tüm 2021 yaz programları rezervasyonlarında ikinci kişi ücretsiz. Ayrıca rezervasyon için iki seçenek sunulduğu belirtildi.

Konuklar yalnızca ikinci kişi ücretsiz kampanyasından yararlanabilecek veya ikinci kişi ücretsiz kampanyasına kişi başı 90 Euro’ya Dine&Drink içecek paketi ekleyebilecek.

Konukların, mürettebatın ve ziyaret edilen bölgelerdeki toplulukların sağlığını korumak için MSC Cruises kapsamlı bir protokol tasarladı ve bu protokol ilk olarak Ağustos ayında Akdeniz güzergahı ile denizlere dönen dünyanın ilk büyük yolcu gemisi MSC Grandiosa'da uygulandı.

Şirketin amiral gemisinin ilk 7 gecelik yolculuğunu tamamlaması ile protokolün verimliliği olumlu bir şekilde sonuçlandı. Bu protokolde yer alan önlemler arasında, uğranılan her limanda gerçekleştirilen ve “sosyal balon” ismi verilen korumalı kara turları da yer almaktadır.

Misafirlerin ve mürettebatın sağlık ve güvenliğini önceliğinde tutan MSC Cruises'ın geliştirilmiş  protokolü; gemiye binmeden önce herkese yapılacak kapsamlı sağlık taramasını, gemi genelinde yüksek sanitasyon ve temizlik önlemlerini, sosyal mesafe yönetimini, ortak alanlarda yüz maskesi takılmasını, gemide takibini ve izlemesini sağlayacak olan teknolojiyi de içeriyor.

LOJİPORT

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102