banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Çeşme Marina'da rezervasyonlar başladı

Çeşme Marina’nın, 24 Ekim’de, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşen temel atma töreninin ardından, çalışmalara hız verildi.

DENİZ TURİZMİ 28.12.2009, 14:50
2201
Çeşme Marina'da rezervasyonlar başladı

Çeşme Marina'da rezervasyonlar başladı  

Ekim'de ayında Binali Yıldırım'ın temelini attığı Çeşme Marina'da rezervasyonlar başladı.

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding’in inşaat şirketi olan İçtaş İnşaat’ın deneyim ve tecrübeleri ile güncel teknolojiler kullanılarak inşa edilen Çeşme Marina’da, teknelere yönelik fonksiyon ve konforu iyileştirme amaçlı düzenlemeler için, sektörlerinde tanınmış Marintek ve Technomarine yüzer iskele firmaları ile anlaşma imzalandı.

Bir şehir içi marinası olan Çeşme Marina, yatçıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sunacağı en son teknolojik ürün ve hizmetler ile birlikte, Çeşme ve çevresinin sosyal ve ticari hayatına da canlılık getirmeyi amaçlıyor.

Atelier Xavier Bohl ve Ayyapı Mimarlık tarafından Çeşme’yle ve tarihiyle bütünleşen bir mimaride tasarlanan Çeşme Marina’da yer alacak sosyal ve ticari alanların, Çeşme Kalesi ve Kervansaray arasında bir köprü oluşturması amaçlanıyor.

Türkiye’nin uluslararası üne sahip tatil beldesi ve limanı olan Çeşme’de, yatçılık turizminin gözbebeği olmaya aday bir yatırımla ortaya çıkan ve tekne bağlamada erken rezervasyon avantajları sunulmaya başlanan Çeşme Marina yatırımının, Mayıs 2010’da tamamlanarak hizmete girmesi bekleniyor.

 

Yorumlar (1)
kadır kır 11 yıl önce
CESME marina ve Teos marına kısa zamanda bolgenın cok onemlı bır destınasyon oldugunu ıspat edecek marınalardır CESME bolgesı gerek yunan adalara yakınlıgı gerekse bolgenın yenı ımkanları ıle yatcıların gozdesı olacaktır

TEOS marına sıgacıkta seferıhısara baglı cok özel bır yerdedır

CESME marınada gerek yunan adalarına ve ıstanbula ızmır hava yolu yakınlıgı ıle ıstanbulu haftasonu cekecek bır bolgedır CESME marınanın basarılı marına müdürü CAN POLAT bu bolgeyı ıyı bılen yatcı olarak soguk kiş günlerinde avrupalı yatcılarında

bolgeye cekecektır CESME bolgesı sonbahar ve kıs aylarında avrupalı ozellıkle kuzeyl denızcıler ıcın

tısort ıle dolasılacak bolgedır

Bolgede cok kalıteli ozel baglar ve at cıftlıklerı vardır termal yatırımlar bulunmaktadır

özellıkle ıstanbul sabıha gokcende ızmıre ve cesmeye ulasmak

Mılanodan genova ya gıtmekten kolaydır cok özel konuma sahip CESME bolgesı

ve koyları yunan adaları ile yatcıların 2010 yılını

gozdesı olacaktır CESME marına yakın zamanda marka olacaktır Yatırım yapanları ve

katkısı olanları tebrık ederız

KADIR KIR
22
açık
Günün Karikatürü Tümü