banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Celestyal Cruises, ‘Mare Nostrum Ödülü’ne layık görüldü

Celestyal Cruises, ‘Mare Nostrum Ödülü’ne layık görüldü

Celestyal Cruises, ‘Mare Nostrum Ödülü’ne layık görüldü

Doğu Akdeniz'de deniz yolculuğunun gelişmesine olan katkısı Celestyal Cruises’a ödül getirdi. Celestyal Cruises CEO’su Chris Theophilides, “Doğu Akdeniz’de kruvaziyer turizminin gelişmesinde öncü olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Yunan adaları ve Doğu Akdeniz’e hizmet veren önde gelen cruise firması Celestyal Cruises, ‘Doğu Akdeniz Bölgesi’ne en büyük taahhütlü yolculuk hattı’ seçildi.

Denizcilik endüstrisi uzmanları tarafından değerlendirilen Mare Nostrum Ödülleri’nin töreni İtalya’nın Cenova kentinde yapıldı. Cruise endüstrisinde çaba harcayan turizm şirketlerine yönelik düzenlenen ödül törenine Akdeniz Kruvaziyer Limanları Birliği (MedCruise) üyeleri ile denizcilik endüstrisinin otoriteleri katıldı.

Latince kökenli ‘’Mare Nostrum ‘’bizim deniz’’ anlamına geliyor. Romalılar Akdeniz için ‘’Mare Nostrum’’ ifadesini kullanıyordu.

Celestyal Cruises CEO’su Chris Theophilides, “Bu ödüle değer görülmekten dolayı onur duyuyoruz. Celestyal Cruises, Doğu Akdeniz’de ziyaretçilerin çoğalmasında önemli rol almaya devam edecektir. Bu bölgede faaliyet gösterme taahhüdümüzün bir parçası olarak, bu yıl sezonumuzu iki yeni zengin programla birlikte İstanbul, Mısır, Kıbrıs ve İsrail gibi bazı MedCruise üyesi limanları ve birkaç popüler Yunan destinasyonuyla genişlettik. Doğu Akdeniz bölgesinde seyir operasyonlarımız yıl boyunca sürecek” diye konuştu.

Törende MedCruise Başkanı Airam Díaz Pastor de bir konuşma yaparak MedCruise'un eski Başkanı Fabio Capocaccia'yı (1997-2002) selamladı. 

Celestyal Cruises, daha önce de peş peşe dünyanın en büyük cruise inceleme topluluğu olan Cruise Critic ödüllerine değer görülmüştü.

İngiltere editörlerinin yorumlarına göre “En İyi Hizmet Veren Cruise” seçilmiş;  ayrıca dünya çapındaki değerlendirmelerde dört dalda Cruise Critic Ödüllü'nün sahibi olmuştu.

Celestyal Cruises, en iyi fiyat, en iyi kara turları, en iyi biniş deneyimi, en iyi eğlence alanlarında kendi kategorisinin en iyileri arasında seçilmişti.

cruise_1-002.jpgcruise_2-001.jpg

Yorumlar (0)
18°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?