Alanya Limanında Gemi Bereketi

Alanya’nın deniz turizminin bel kemiği olan İsrail “cruise” gemileri ise seferlerini sürdürüyoü “Royal Iris” isimli İsrail bandıralı gemiyle 719 yolcu ve 250 mürettebat geldi.

 Alanya Limanında Gemi Bereketi
 Alanya Limanında Gemi Bereketi
 
 
TRANSİT yolcu gemilerinin vazgeçilmez limanlarından birisi olan Alanya Limanı dün yolcu akınına uğradı. Alanya Liman İşletmeleri Limited Şirketi'nden (ALİDAŞ) alınan bilgiye göre dün sabah saatlerinde dünyanın 5 direkli en büyük yelkenli “cruise” gemisi Fransız bandıralı “Club Med 2” isimli gemi ile ilçeye 303 yolcu ve 200 mürettebat geldi. Çoğunluğunu Fransız yolcuların oluşturduğu gemide dört tane de Türk yolcunun olduğu öğrenildi. 
 
Akdeniz turu yapan geminin Bodrum, Datça ve Didim’in ardından Alanya’ya geldiği ve buradan da akşam saatlerinde Yunanistan’ın Rodos adasına gitmek üzere yola çıktığı bildirildi. 
 
Alanya’nın deniz turizminin bel kemiği olan İsrail “cruise” gemileri ise seferlerini aralıksız sürdürüyor. Dün Alanya'ya 7'inci seferini gerçekleştiren “Royal Iris” isimli İsrail bandıralı gemiyle 719 yolcu ve 250 mürettebat geldi. 
 
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176