banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

5 bin ile 35 milyon lira arasında değişen tekneler görücüye çıkıyor!

5 bin ile 35 milyon lira arasında değişen tekneler görücüye çıkıyor!

CNR Yacht Festival birbirinden özel deniz araçlarıyla adeta göz kamaştıracak

Deniz tutkunlarının merakla beklediği CNR Yacht Festival bu yıl da birbirinden eğlenceli görüntülere sahne olacak. 500’ün üzerinde markanın yat, tekne, yelkenliler, şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç teknelerinin görücüye çıkacağı festivalde, 5 bin ile 35 milyon lira arasında değişen deniz araçları göz dolduracak. Festivalin 20 bine yakın deniz severi buluşturması bekleniyor.

Türkiye’nin en görkemli denizcilik festivali devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normale dönüş kriterleri kapsamında bir dizi önlem ile kapılarını açıyor. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Yat ve Tekne Endüstri Derneği (YATED) işbirliği ile organize edilen CNR Yacht Festival, 13 – 18 Ekim tarihleri arasında Marintürk Marina / Pendik’te deniz tutkunlarını bir araya getiriyor. 100.000 metrekarelik alanda düzenlenecek festivalde 5 bin ile 35 milyon lira arasında değişen deniz araçları 20 bine yakın deniz severi bekliyor.

Deniz tutkunlarının hayalini gerçekleştirecek

Dünya markalarını temsil eden firmalar ile en prestijli yerli üreticilerin ağırlanacağı festivalde, kategorilerinin en iyisi olan yat, tekne ve yelkenliler, şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri ile tekne ekipmanları ve aksesuarları tanıtılacak. 100’ün üzerinde firmanın 500’ü aşkın markasına dair deniz araçlarını sergileyeceği fuar, son model tekne lansmanlarına da sahne olacak. Denizcilik sektörünün en eğlenceli festivallerinden biri olan CNR Yacht Festival; bu yıl da su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapacak. Festival 6 günde binlerce deniz tutkununun hayalini gerçekleştirecek.

Tekne kültürü gelişecek, tekne sahipliği artacak

Festivalde Türkiye tersanelerinde üretilen yatlar, katamaranlar, dünyanın önde gelen markalarının 2021 yılı tasarımları ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek tekneler deniz tutkunları ile buluşacak. Yerli üretim ve ithal deniz araçlarının da görücüye çıkarılacağı festival, bir yandan Dünyanın dört bir yanına milyonlarca dolarlık yat ve teknenin ihracatına destek sağlarken, diğer yandan ise tekne kültürünün gelişimine katkı sunacak.

Yorumlar (0)
hafif yağmur
banner102