banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Sahil Güvenlik Kupası ve Kış Kupası Yat Yarışları iptal oldu!

İstanbul Yelken Kulübü pandemi koşulları sebebiyle özel izinle yapılan antrenmanlarını askıya aldığını ve yarışmaların mevcut şartlar altında yapılamayacağını bildirdi.

DENİZ SPORLARI 03.12.2020, 11:49 03.12.2020, 15:52 Halit Emre İbrahimoğlu
377
Sahil Güvenlik Kupası ve Kış Kupası Yat Yarışları iptal oldu!

İstanbul Yelken Kulübü pandemi koşulları sebebiyle özel izinle yapılan antrenmanlarını askıya aldığını bildirdi. Ayrıca onaylı programda yer alan “Sahil Güvenlik Kupası Yat Yarışı” ile IOM sınıfındaki “Kış Kupası” yarışlarının da bu koşullar altında yapılamayacağını duyurdu.

İstanbul Yelken Kulübü tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

''Pandemi koşulları ve ilan edilen kısıtlamalar çerçevesinde, sporcularımızla hafta sonlarında özel izinle yaptığımız antrenman çalışmalarımızı bu gün itibarile, ikinci bir duyuruya kadar kapatıyoruz.

Ayrıca yıllık onaylı programımızda yer alan “Sahil Güvenlik Kupası Yat Yarışı” ile IOM sınıfındaki “Kış Kupası” yarışlarını da bu koşullar altında üzülerek yapamıyacağımızı da duyurmak isteriz.
İstanbul Yelken Kulübü trofesi de en son olarak icra edilen “Orge Kupası Yat Yarışı” da dahil edilerek hesaplanacak ve ilan edilerek sahiplerine törensiz verilecektir. Keza ödül töreni kısıtlamalar nedeniyle yapılamayan yarışların ödülleri de sahiplerine ulaştırılacaktır.

Not: Geçen yıl trofeleri kazanmış tekne sorumlu kişilerinin, trofeleri 2020 yılı plaketleri çakılmak üzere, istanbul yelken kulübü resepsiyon görevlisine teslim etmelerini rica ederiz.

Yelken kamuoyuna saygı ile duyururuz…

İYK Komodorluk''

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü