banner191

banner148

banner179

banner176

Jet-ski Tutkunları Marmara’da Buluştu

“Sea-doo Istanbul Rıde / Sedef Ada” etkinliğinde buluşan deniz motosikleti tutkunları hem son modelleri test ettiler,hem de renkli görüntülerle ilgi odağı oldular.

DENİZ SPORLARI 23.08.2014, 08:23
Jet-ski Tutkunları Marmara’da Buluştu

Jet-ski Tutkunları Marmara’da Buluştu

“Sea-doo Istanbul Rıde / Sedef Ada” etkinliğinde buluşan deniz motosikleti tutkunları hem son modelleri test ettiler,hem de renkli görüntülerle ilgi odağı oldular. Deniz ve motor tutkunları, dünyaca ünlü efsane şirket BRP (BombardierRecreationalProducts) tarafından üretilen “Sea-Doo Deniz Motosikletlerinin son modellerini, Türkiye Distribütörü Depar Motor’un Sedef Ada’da organize ettiği etkinlikte test etme fırsatı buldular. Etkinlikte, Sea-Doo markalı jet skilerin son teknolojiyle üretilmiş modellerinin yanı sıra, altı yıllık üretim sürecinin ardından satışa sunulan yeni jet ski modeli “Spark” da tanıtıldı.

DENİZ MOTOSİKLETİ SAHİBİ OLMAK ARTIK DAHA KOLAY

Türkçe ateşlemek anlamına gelen Spark, Dünyanın en hafif jet olma özelliğini barındırırken, fiyat, ağırlık ve yakıt tüketimini yarı yarıya düşürüyor. Yüzde 45 daha hafif, yüzde 50 ağırlık güç oranı ve yüzde 40 daha uygun fiyat ile satışa sunuluyor. Yüzde 35 daha az yakıt tüketimi sayesinde kullanımda da ekonomi sağlıyor. Erişilebilir lüks olarak tanımlanan Sea-Doo Spark, endüstrinin en az yakıt tüketen motoru olarak tanımlanıyor. Seri, “SparkSomeFun” sloganı ile tüm sahil kentlerinde, yaz boyu etkinlikler ile kendinden konuşturmayı da sürdürüyor. 900cc, 4 zamanlı, 3 silindir, 4 subab, silindir basına özel yakıt kalibrasyonu özelliklerine sahip Sea-Doo Spark serisi 5 renk olarak üretildi. Neon renklerin kullanıldığı serinin tasarımı hem modaya uygun hem de oldukça eğlenceli. Parçaları deniz kullanımı için özel malzemeden kaplanan Amerika Sahil Güvenliği ödülünün de sahibi.

4

Yorumlar (0)
27°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?