banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Foça'da, çevreci yelkenciler iş başında

Türkiye Yelken Federasyonu(TYF) Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Komitesi, yelken kulüplerinin bulundukları tüm şehirlerde eşzamanlı olarak çevre etkinliği düzenledi.

DENİZ SPORLARI 16.06.2019, 18:20 Nermin İstikbal
60
Foça'da, çevreci yelkenciler iş başında

Foça'da, çevreci yelkenciler iş başında

Türkiye Yelken Federasyonu(TYF) Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Komitesi, yelken kulüplerinin bulundukları tüm şehirlerde eşzamanlı olarak çevre etkinliği düzenledi. Bu kapsamda, 15 Haziran Cumartesi günü Foça Çanak Koyu yolu üzerinde kıyı temizliği yapıldı.

Foça Yelken İhtisas Kulübü’nün(FYİK) organize ettiği etkinliğe; TYF Başkanı Özlem Akdurak, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Şükran Nurlu, FYİK Başkanı Reşit Çınarlı, TYF Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Komitesi Başkanı Serdar Özkaleli, sporcular, antrenörler ve aileler katıldı.

Etkinliğin, çevre temizliği konusuna dikkat çekmek ve küçük yaştakilere çevre bilinci aşılamak için faydalı olduğunu ifade eden Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, çevre etkinliğini düzenleyen Türkiye Yelken Federasyonu’na ve katkı verenlere teşekkür etti.

Yorumlar (0)
12
açık
Günün Karikatürü Tümü