banner191

banner148

banner179

banner176

D-Marin Didim'de Yat Yarışı Ödül Töreni

Ödül töreni ve kokteyl, 17 Ağustos pazar günü Didim’de yapılacak son yarış sonrası gerçekleştirilecek.

DENİZ SPORLARI 14.08.2014, 17:55
D-Marin Didim'de Yat Yarışı Ödül Töreni

DENİZ KUVVETLERİ KUPASI YAT YARIŞI’NIN ÖDÜL TÖRENİ D-MARİN DİDİM’DE GERÇEKLEŞECEK

Doğuş Grubu şirketlerinden D-Marin Marinalar Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren D-Marin Didim, Türkiye Açık Deniz Yarış Kulübü ve Ege Açık Deniz Yat Kulübü tarafından düzenlenen Deniz Kuvvetleri Kupası Ödül Töreni’ne ev sahipliği yapıyor. Ödül töreni ve kokteyl, 17 Ağustos pazar günü Didim’de yapılacak son yarış sonrası gerçekleştirilecek.

Doğu Akdeniz çanağı ve Adriyatik Denizi’nin en büyük uluslararası marina zincirine sahip olan D-Marin Marinalar Grubu bünyesinde, 2009 yılında faaliyetlerine başlayan D-Marin Didim, 17 Ağustos’ta ülkemizin en prestijli ve uzun rotalı yat yarışlarından 43. Deniz Kuvvetleri Kupası’nın ödül törenine ev sahipliği yapacak. D-Marin Didim, ödül töreninin yanı sıra Sahil Güvenlik Doğu Ege Yelken Haftası ve Çakabey-933 Yarışları kapsamında katılımcı tekneleri ağırlayacak.

11 Ağustos Pazar günü 150 kişinin katıldığı bir kokteyl ile İstanbul’dan start verilen Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışı, 14 Ağustos’ta Sığacık’ta tamamlanacak. 15-17 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan Sahil Güvenlik Doğu Ege Yelken Haftası ve Çakabey-933 yarışlarını takiben yapılacak olan ödül töreniyle yarışmaya katılan 61 yat arasından kazananlar ödüllendirilecek.

Deniz hudut kapısı olma özelliği de taşıyan, stratejik konumunun yanı sıra sunduğu hizmet ve gerçekleştirdiği çok sayıda sosyal aktiviteyle deniz tutkunlarına ayrıcalıklı bir sosyal yaşam alanı sunan D-Marin Didim; Deniz Kuvvetleri Kupası Ödül Töreni’yle ev sahipliği yaptığı prestijli organizasyonlara bir yenisini daha ekleyecek.

 

Yorumlar (0)
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?