banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Atatürk Kupası Yelken Yarışları Ödülleri Verildi

DENİZ SPORLARI 19.11.2021, 10:10 Nermin İstikbal
93
Atatürk Kupası Yelken Yarışları Ödülleri Verildi

ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI ÖDÜLLERİ VERİLDİ 

 Foça Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu ve İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından 13-16 Kasım tarihlerinde Foça’da yapılan Atatürk Kupası Yelken Yarışları’nın ardından Foça Belediyesi Karakum Sosyal tesislerinde gerçekleşen ödül töreninde sporcular ve protokol temsilcileri bir araya geldi.  

Dört gün süren yarışlara Foça Yelken İhtisas Kulübü, Fokai Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü, Karşıyaka Yelken Kulübü, İzmir Türk Koleji Yelken Kulübü, ARM Urla Yelken Kulübü, EMR Windsurf Kulübü, Teos Yelken Kulübü, Fenerbahçe Yelken Kulübü, Dikili Yelken Kulübü, Ayvalık Yelken Kulübü, Burgaz Yelken Kulübü’nden 150 sporcu ve kulüp antrenörleri katılım sağladı. 

Ödüller törene katılan protokol temsilcileri Foça Kaymakamı Ali Çetin, Foça Garnizon Komutanı Tuğamiral Serhat Sözbir, Foça Belediye Başkan Vekili Hakan Barçın, TYF yönetim kurulu üyesi Murat Şener, MHK Başkanı Hakan Kütük, FYIK başkanı Reşit Çınarlı, Foça Belediyesi Başkan Yardımcısı Göksel Acar, İzmir İl Gençlik Spor Müdürlüğü adına İzmir İl Yelken Temsilcisi Habibe Şener, FYIK yönetim kurulu üyesi Levent Salucu tarafından sporculara takdim edildi. 

Yarışların sonunda dereceye giren sporcuların isimleri ise şöyle; 

Optimist Genel  

Optimist Genel Birincisi Sarp Süleyman Yusuf Özen – Çeşme Batı Yelken  

Optimist Genel İkincisi Devin Özsöz – Fenerbahçe Yelken 

Optimist Genel Üçüncüsü Uğur Yıldırım – Karşıyaka Yelken 

Optimist Genel Dördüncüsü Kuzey Başlığ – Teos Yat ve Yelken 

Optimist Genel Beşincisi Kerem Ulu – Teos yat ve yelken 

Optimis Kız  

Optimist Kız Birincisi Yasemin Yıkıcı – Teos yat ve yelken 

Optimist Kız İkincisi Defne Koç – Fenerbahçe Yelken 

Optimist Kız Üçüncüsü Zeynep Çaçur – Fenerbahçe Yelken 

Optimist Junior Genel  

Optimist Junior Genel Birincisi Alp Çınar – ARM Urla Yelken 

Optimist Junior Genel İkincisi İklim Özçelik – Foça Yelken 

Optimist Junior Genel Üçüncüsü Toprak Çağlayan – Teos yat ve yelken 

Optimist Junior Genel Dördüncüsü Deniz Erarslan – Foça Yelken 

Optimist Junior Genel Beşincisi Ege Ekin – Göztepe Yelken 

Optimist Junior Kız  

Optimist Junior Kız Birincisi İklim Özçelik – Foça Yelken 

Optimist Junior Kız İkincisi Deniz Erarslan Foça Yelken 

Optimist Junior Kız Üçüncüsü İlay İmamoğulları – Dikili yelken 

Laser 4.7 Genel  

Lase 4.7 Genel Birincisi Yenisey Yalta - Ferdi 

Laser 4.7 Genel İkincisi Cem Pepeyi – Karşıyaka Genel 

Laser 4.7 Genel Üçüncüsü Irmak Karaorman – Foça Yelken 

Laser 4.7 Genel Dördüncüsü Güner Karagöl – Foça Yelken 

Laser 4.7 Genel Beşincisi Ateş Acar Karşıyaka Yelken  

Laser Kız  

Laser Kız Birincisi Irmak Karaorman – Foça Yelken 

Laser Kız İkincisi Duru Alpkökin – Ayvalık Yelken 

Laser Kız Üçüncüsü Bella Mae Brag Megapol Spor Kulübü 

Laser Junior  

Laser Junior Birincisi Cem Pepeyi – Karşıyaka Yelken 

Laser Junior İkincisi Güner Karagöl – Foça Yelken 

Laser Junior Üçüncüsü Osman Şahin Güler – Foça Yelken 

Laser Radial Genel  

Laser Radial Genel Birincisi Ertan Yalın Köseler - Karşıyaka Yelken 

Laser Radial Genel İkincisi Tunç Namdar – ARM Urla 

Laser Radial Genel Üçüncüsü Sarp Namdar Arm Urla 

Laser Radial Genç  

Laser Radial Genç Birincisi Ertan Yalın Köseler – Karşıyaka Yelken 

En Küçük Sporcu Ödülleri  

Mete Çetinday – Reha Midilli Yelken 

Esila Naz Uysal – Dikili Yelken 

Yiğit Perdahçı – Foça Yelken 

Kaynak: DENİZHABER.COM
Yorumlar (0)
10
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü