banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Valentin Yudashkin Palmarina Bodrum’da

Rusya’nın dahi modacısı Valentin Yudashkin Palmarina Bodrum’da ilk mağazasını açtı

MAGAZİN 14.06.2014, 01:41
4440
 Valentin Yudashkin Palmarina Bodrum’da

Rusya’nın dahi modacısı Valentin Yudashkin Palmarina Bodrum’da ilk mağazasını açtı

Palmali Grup tarafından yeniden inşa edilerek Türkiye'nin ilk mega yat projesi olarak hayata geçirilen Palmarina Bodrum’da dünya markaları art arda açılıyor.

105 mağazalık yenilenen açık AVM’si, eğlence adası, restaurantları ve gece klübü, benzersiz etkinlikleri ile bölgenin sosyo-kültürel nabzını tutan Palmarina Bodrum’da; dünyanın en değerli markalarını dizayn eden tasarımcılar art arda mağazalarını açıyor.

Dünyaca ünlü Rus modacı ‘Valentin Yudashkin’ aralarında Litvanya’nın Ankara Büyükelçisi Kestutis Kudzmanas’ın da bulunduğu seçkin konukların katılımıyla gerçekleşen görkemli bir kokteylle Türkiye’deki ilk mağazasını Palmarina Bodrum Old City bölümünde açtı. Canlı renkleri tercih eden, çarpıcı, iddialı fakat zarif çizgileriyle öne çıkan Rus modacı ‘Valentin Yudashkin’; göz alıcı şık tasarımlarını, Türkiye’deki ilk mağazasını Palmarina Bodrum’da açarak ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Uluslararası arenada Rusların modern yüzünün simgesi olarak tanınan Yudashkin; post-modern tasarımları günlük hayata geçirebilmesi, taşınabilen ama aynı zamanda theatral şıklıkta eserler üretmesi ile biliniyor.

Litvanya Ankara Büyükelçisi Kestutis Kudzmanas,Rus Modacı Valentin Nudashkin, Palmali Holding Başkan Yardımcısı İbrahim Nebioğlu, 

Palmali Holding Başkan Yardımcısı İbrahim Nebioğlu, Palmali Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mübariz Mansimov, Litvanya Ankara Büyükelçisi Kestutis Kudzmanas

Mubariz Mansimov_Valentin Yudashkin

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü