banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

ONURSAN İftarı Denizcileri Bir Araya Getirdi

ONURSAN’ın geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeği Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

MAGAZİN 31.05.2018, 23:03 01.06.2018, 22:59 Nermin İstikbal
ONURSAN İftarı Denizcileri Bir Araya Getirdi

ONURSAN İftarı Denizcileri Bir Araya Getirdi

ONURSAN’ın geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeği Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Onursan Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Onur’un ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde Yılmaz Onur, Barbaros Onur ve Bahadır Onur ile tüm misafirleri kapıda karşılayarak ‘Hoşgeldiniz’ dedi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğine denizcilik sektörü yoğun katılım gerçekleştirdi. ONURSAN’ın iftar yemeğine İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, Gemi, Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği Başkanı (GYİB) Cem Seven, VDAD Yönetim Kurulu Başkanı ve İMEAK DTO Başkan Yardımcısı Recep Düzgit, GMO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bostancı, Türk Loydu Yönetim Kurulu başkanı Cem Melikoğlu, TKKD Yönetim Kurulu Başkanı Saim Oğuzülgen,Türk Denizcilik Federasyonu Başkanı Erkan Dereli, denizcilik sektörünün temsilcileri katıldı.

ONURSAN’ın geleneksel hale gelen iftar yemeğinde denizcilik sektörü bir araya gelerek sohbet etme fırsatını yakaladı.

YILMAZ ONUR: YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Onursan Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Onur, “1993 yılında kurulan Onursan, sizlerin de malumları olduğu üzere ülkemiz denizcilik sektörü içinde 35 yılık mazisi olan bir aile şirketidir. 2018 yılına gelindiğinde ülkemizde İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye limanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca Amerika’da daha önce Houston’da açmış olduğumuz servislere ilaveten New Orleans Limanları’nda da hizmet vermeye başlamıştır. Can Emniyeti İhtisas Kuruluşu olarak 5 dalda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Faaliyetlerimiz can salları, can filikaları, yangın söndürme sistemleri, gaz ölçüm cihaz kalibrasyonları, köpük sistemleri olarak yatırımlarımız gelecek yıllarda devam edecektir. Amerika’daki ortağımız Adnan Akpınar,  çok istemesine rağmen işlerinden dolayı aramızda bulunamadı. Kendisini temsilen Amerika’dan gelip iftarımıza katılan eşi Neslihan Hanım, kızları Yasemin ve İrem kardeşlerimiz de aramızda olduğundan dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Sizleri 19.Geleneksel Onursan İftar yemeğimize katılımlarınızdan dolayı Onursan ailesi adına ben ve evlatlarım Barbaros Onur, Bahadır Onur hepinize hoş geldiniz diyoruz. Ayrıca firmamda 20 yıllık çalışma arkadaşım Ramazan Çolak’a da huzurlarınızda şirketimize yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugünlere gelmemizde katkı sunan şirket bünyesinde bulunan tüm personelimize de teşekkür ediyorum. Bir sonraki geleneksel iftar yemeğimizde buluşmak üzere” şeklinde konuştu.

TAMER KIRAN: ARTIK İŞİMİZE BAKIYORUZ

İftar yemeğinde söz alan İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, “Mübarek Ramazan ayı içerisinde bol bereketli iftarlar yaşıyoruz. Seçim döneminden geçtik. Allah'ın izniyle bu süreci tamamladık ve artık işimize bakıyoruz. Sektörümüzün çok daha büyüdüğünü ve yepyeni insanların bu sektöre girdiğini gördüm. Plan programımızı yaptık. Yeni dediğimiz insanları yenileriyle beraber kucaklayalım ve bu işi yepyeni bir çerçeveden taşıyalım” açıklamasına yer verdi.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?