banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

D-Marin Didim Marina'yı Salladı

İkinci D-Marin Didim Yaz Konserleri Ferhat Göçer ile başladı

MAGAZİN 25.07.2011, 09:51
D-Marin Didim Marina'yı Salladı

D-Marin Marinalar Grubu çatısı altında hizmet veren D-Marin Didim Marina, geçen yıl ilki düzenlenen Yaz Konserleri’ne, bu yıl 22 Temmuz Cuma günü gerçekleşen Ferhat Göçer konseri ile start verdi. Marinanın büyük çekek alanında kurulan sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Göçer’i Didim ve çevre bölgelerden gelen yaklaşık 20 bin kişi izledi.

Marinacılık sektöründe Türkiye’nin en büyük yatırımlarından biri olarak 2009 yılında hizmete giren ve ikinci faaliyet yılını da başarıyla geride bırakan D-Marin Didim Marina, Didim halkı tarafından geçen sene yoğun ilgiyle karşılanan Yaz Konserleri’ne bu yıl Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Ferhat Göçer ile start verdi.
 
D-Marin Didim Marina’da Egelilerin müzikle bu yılki buluşması, 22 Temmuz Cuma günü Ferhat Göçer ile gerçekleşti. Göçer ilk kez verdiği marina konserinde; Cennet, Biri Bana Gelsin, Götür Beni Gittiğin Yere ve Üzüm gibi sevilen eserlerini bu kez de Didim ve çevre halkı için seslendirdi.

D-Marin Didim Marina’nın büyük çekek alanında kurulan sahnede, Didim ve çevre bölgelerden gelen yaklaşık 20 bin izleyiciyle buluşan Ferhat Göçer, repertuvarındaki sürpriz parçalarla da müzikseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.


D-Marin Didim Yaz Konserleri, 2 Eylül’de gerçekleşecek Funda Arar konseriyle son bulacak. 

 

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102