banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Marintürk, CNR Yacht Festivali için hazırlanıyor!

Yenilikleri ve teknolojik yatırımları ile marina sektörünün standartlarını yükselten Marintürk Marina/Pendik, Türk denizlerinin en büyük festivaline hazırlanıyor.

Marintürk, CNR Yacht Festivali için hazırlanıyor!

Yenilikleri ve teknolojik yatırımları ile marina sektörünün standartlarını yükselten Marintürk Marina / Pendik, Türk denizlerinin en büyük festivaline hazırlanıyor. 13 Ekim'de düzenlenecek olan CNR Yacht Festival'in hazırlıklarına ara vermeden devam edilen Marintürk Marina / Pendik, yerli ve yabancı binlerce deniz severi misafir edecek.

CNR Yacht Festival için otopark düzenlenmesinden yönlendirme panolarına, tanıtım billboardlarından çevre düzenlemesine kadar birçok yenilemenin yapıldığı Marintürk Marina / Pendik'te, ziyaretçilerin sağlığı ve güvenliği için de gerekli olan tüm tedbirler alındı.

Son model tekne lansmanlarının da yapılacağı festivalde, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanları yer alacak. Tekne, yat, yelkenli, sürat motoru gibi deniz araçlarının görücüye çıkacağı CNR Yacht Festival, su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Yorumlar (0)
22
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü