banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Ereğli Balık Festivalinde 6 bin kişiye balık-ekmek ikram edildi

DENİZ KÜLTÜRÜ 30.08.2021, 09:44 Nermin İstikbal
59
Ereğli Balık Festivalinde 6 bin kişiye balık-ekmek ikram edildi

6 bin kişiye balık-ekmek ikram edildi

Karamürsel Belediyesi’nin düzenlediği Ereğli Balık Festivali kapsamında bugün 6 bin kişiye balık-ekmek ikramında bulunuldu

Karamürsel Belediyesi’nin, denizlerde av yasağının sona ermesi nedeniyle düzenlediği Ereğli Balık Festivali bu yıl da çok renkli görüntülere sahne oldu. Türkiye’nin en önemli balık satış merkezlerinden biri olan Ereğli’de gerçekleştirilen festival, iskeleye kurulan dev mangalların yakılmasıyla başladı. Balık kokusu etrafı sarmaya başlayınca, mangalların önünde uzun kuyruklar oluştu. Karamürsel Belediyesi’nin ikram ettiği balık-ekmekleri alan vatandaşlar, sahildeki çay bahçelerinde ya da parklarda oturarak afiyetle yedi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da mangalların başına geçerek balık pişirdi ve vatandaşlara ikram etti. Başkanın elinden balık-ekmek almanın mutluluğunu yaşayan vatandaşlar bir yandan da başkan ile fotoğraf çektirdi Festival için çevre ilçelerden hatta illerden gelenler dahi vardı. Karamürsel Belediyesi’nin, Ereğli Balık Festivali kapsamında 6 bin kişiye balık-ekmek ikramında bulunuldu.

Kaynak: DENİZHABER.COM
Yorumlar (0)
24
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü