banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Yazar Dücane Cündioğlu denizde intiharı son anda önledi

Yazar Dücane Cündioğlu’nun Bostancı’dan Büyükada’ya gitmekte olan motordan Boğaz’a atlayarak intihar girişiminde bulunan bir adamı son anda kurtardığı ortaya çıktı.

KAZALAR 16.11.2017, 15:32 Nermin İstikbal
557
Yazar Dücane Cündioğlu denizde intiharı son anda önledi

Yazar Dücane Cündioğlu denizde intiharı son anda önledi

Yazar Dücane Cündioğlu’nun Bostancı’dan Büyükada’ya gitmekte olan motordan Boğaz’a atlayarak intihar girişiminde bulunan bir adamı son anda kurtardığı ortaya çıktı. Cündioğlu’nun denize atlayarak yakaladığı adamı, bir balıkçı teknesine çekmeyi başararak son anda kurtardığı belirtildi. Yazar Dücane Cündioğlu Bostancı-Heybeliada-Büyükada motorunda yaşanan olayı doğruladı. Hurriyet.com.tr’ye yaptığı açıklamada olayı anlatan Cündioğlu, ‘kim olsa bunu yapardı’ diye başladığı konuşmasında şunları anlattı:

“15.50 motorunda normal bir yolculuk yaparken bir koşturma duydum. “Atladı” diyenler oldu, telaşla motorun kıyısına koşanlar oldu. Ben de herkes gibi motorun önüne geldim. O sırada motor 180 derece tornistan yaptı. 40-50 yaşlarında bir adam kendini denize atmıştı. Adama simit attılar tutamadı, ellerini bırakıp batıp çıkmaya başladı. Morarıyordu. Ben de atlamak için ayakkabımı ve üzerimi çıkarmaya başladım. O sırada motor personeli denize atladı. Ancak ikisi batıp çıkmaya devam etti. Gücü yetmiyordu. Adam gözümüzün önünde ölüyordu. Ben de atladım, adamı tutmaya suyun üzerinde tutmaya çalıştım. Öldü zannettim. Ağzından köpükler gelmeye başladı. O sırada bir balıkçı kayığı yaklaştı bir yandan da sahil güvenlik motoru geldi. Adamı sahil güvenlik motoruna çıkarttık. Ben balıkçı kayığına çıktım, oradan tekrar motora geçtim.”

Yorumlar (0)
21
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü