banner191

banner148

banner179

banner176

Tınaztepe-S Mürettebatından Haber Geldi

"Tinaztepe -S gemisi personeliyim.. Oteldeyiz 6 kisi 1 kisi hastanede 1 kisinin cesedi bulundu kalanlar kayıp, Şirketimiz ilgileniyor herhangi bir sıkıntımız yok 7 dakika içinde battık gemi ortadan kırıldık, tam can pazarıydı. Can salına 3 kisi binebildik, kalan herkes can yeleğiyle suda kaldı. Deniz sıcaklığı 5 dereceydi.."

KAZALAR 17.03.2017, 21:29 17.03.2017, 23:26 Nermin İstikbal
Tınaztepe-S Mürettebatından Haber Geldi

Libya açıklarında dün yerel saatle 12.30’da Tınaztepe-S adlı Türk kuru yük gemisi battı. Tamamı Türk 13 kişilik mürettebattan 7 personel kurtulurken, 6 personelden ise henüz haber alınamıyor. 

Kazadan kurtulan mürettebattan alınan bilgiye göre 6 kişinin durumu iyi 1 kişi ise hasatanede tedavi altında. Otelde bulunan mürettebatın verdiği bilgi şu şekilde:

"Tinaztepe -S gemisi personeliyim.. Oteldeyiz 6 kisi 1 kisi hastanede 1 kisinin cesedi bulundu kalanlar kayıp, Şirketimiz ilgileniyor herhangi bir sıkıntımız yok 7 dakika icinde battik gemi ortadan kirildik tam can pazariydi Can salina 3 kisi binebildik kalan herkes can yelegiyle suda kaldi. Deniz sıcaklığı 5 dereceydi.."( Deniz Haber: Özel Haber)

Yorumlar (1)
KEMAL MURAT GÜLER 4 yıl önce
ARMATÖRLÜK İŞ VEREN TARAFINDA DÜNYANIN EN ZOR İŞLERİNDEN BİRİDİR. BELKİ DE EN ZORUDUR..DENİZCİLİĞİN O KADAR ÇOK BOYUTU VAR Kİ BUNLARI EN İNCE DETAYINA KADAR YETERLİ BİLGİ, DONANIM VE TECRÜBEYE SAHİP EKİBİNİZ İLE İDARE VE SEVK ETMENİZ LAZIM. TABİİ TARTIŞMASIZ YETERLİ İŞLETME SERMAYESİ İŞİN OLMAZSA OLMAZIDIR. BUNLAR YOKSA BU İŞİ YAPMAYACAKSINIZ. BU KADAR NET SÖYLÜYORUM. HER BATAN GEMİDE ÖLEN DENİZCİLER FENA ŞEKİLDE HERKES GİBİ BENİM DE CANIMI YAKIYOR. YAKINLARINI VARIN SİZ DÜŞÜNÜN. HAYATLARINI KAYBEDEN DENİZCİLERİMİZE ALLAH TAN RAHMET YAKINLARINA DA SABIR DİLERİM.
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?