banner191

banner148

banner179

banner176

Libya’da batan gemide Zonguldaklı ağabey kardeşin öldüğü iddiası

Libya’da batan ve 13 mürettebatı bulunan Türk kargo gemisinde ağabey kardeş olan Cevceddin Tunca ile Celaleddin Tunca’nın hayatını kaybettiği iddia edildi.Zonguldak merkeze bağlı Keller köyünde bulunan ailelere firma tarafından acı haber...

KAZALAR 17.03.2017, 22:12 18.03.2017, 09:26
Libya’da batan gemide Zonguldaklı ağabey kardeşin öldüğü iddiası

Libya’da batan ve 13 mürettebatı bulunan Türk kargo gemisinde ağabey kardeş olan Cevceddin Tunca ile Celaleddin Tunca’nın hayatını kaybettiği iddia edildi.

Zonguldak merkeze bağlı Keller köyünde bulunan ailelere firma tarafından acı haber verilirken, yaklaşık 10 yıldır gemi adamı olarak çalışan 46 yaşındaki Cevceddin Tunca ile kardeşi 41 yaşındaki kardeşi Celaleddin Tunca’nın cansız bedenine ulaşıldığı öne sürüldü.

Yetkili firma ile telefonla yaptıkları görüşmede Cevceddin ve Celaleddin Tunca’nın kimliklerinin teşhis edildiğini anlatan Keller Köyü Muhtarı Kazım Aldemir, "İstanbul’daki firmayı aramıştım. Libya ile irtibata geçmişler. Karşılıklı yapılan görüşmede hayatlarını kaybettiklerini söylemişler" diye konuştu.

Üç çocuk babası Cevceddin Tunca’nın kayınbiraderi İHA muhabirine yaptığı açıklamada Cengiz Doğan ise, "Maalesef doğru. Cenazeleri teşhis edilmiş" dedi.

Yorumlar (0)
24°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?