banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Gemici İskeleden Düştü, Kemikleri Kırıldı

Kaburga kemiklerinin kırıldığı öğrenilen gemi tayfası, burada yapılan ilk müdahalenin ardından, Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

KAZALAR 12.07.2013, 00:00
Gemici İskeleden Düştü, Kemikleri Kırıldı

Boğazlardan geçmek üzere yol alan yerli ve yabancı bandıralı kuru yük gemisi, saatteki hızı 50 kilometreyi bulan rüzgar nedeniyle Şarköy açıklarına demir attı. Liberya bayraklı, petrol yüklü Tikhoretsk adlı tankerde bir gemici, düşerek ağır yaralandı. 

Kıyıdan 3 mil açıkta bulunan gemiden gelen yardım çağrısı üzerine, Şarköy Devlet Hastanesi 112 sağlık ekibi, T.C.S.G. 15 Şarköy Sahil Güvenlik Botu ile denize açıldı.

Gemi içinde 5 metre yükseklikteki iskeleden düşen Rus vatandaşı gemi tayfası Victor Kolesnikov (54), Sahil Güvenlik Botu ile Şarköy Balıkçı Limanı'na getirilerek, buradan ambulansla Şarköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kaburga kemiklerinin kırıldığı öğrenilen gemi tayfası, burada yapılan ilk müdahalenin ardından, Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yorumlar (2)
HAKAN KAPTAN 7 yıl önce
BEN ÖNCELİKLE SİZLERİ DOĞRULARI VE OLANLARI AYNEN SUNDUĞUNUZ İÇİN TEBRİK EDER VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.bizler türk denizcileriyiz. türk armötörler gemicileri gemilerinde çalıştırıp paramızı ve hic bir hakımızı vermiyorlar.üstelik paramızı istemeğe gittiğimizde şirkette bizi dövüyorlar bide polis çağırıyorlar bize zor kullandırıyorlar.lim an başkanlıkları görevlerini yapmıyor avantayı alan gidiyor bizim hakımızı kimler savunacak denizcilik ve ulaştırma bakanlığı kendi halinde bir bakanlık denizcilik müşteşarlıgı desen öyle bizim hakımızı kimler savunacak söylermisiniz
Kadir 7 yıl önce
WAH WAH WAH. YAZIK SIZE BE NE ÇEKTİNİZ SİZ EN İYİSİ BIRAKIN DENİZİ ÇİFTÇİ OLUN NE YAPACAN BEEEE
-3
parçalı az bulutlu
banner102