İTÜ Denizcilik Fakültesi YDO Mezunları Sosyal Yardım Vakfı Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde meydana gelen yangınlarda ihtiyacı olan insanlara yardım etmek amacıyla yardım kampanyası düzenliyor.

DEFAV Yönetim Kurulu imzası ile paylaşılan mesajda bağış yapılabilecek hesap ayrıntıları da paylaşıldı. Yönetim Kurulu'nun mesajı şu şekilde;

''Sevgili Denizci ve Deniz sevdalıları dostlarımız,
Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen yangınlar ne yazık ki hala  devam etmektedir.Yangınların yaptığı tahribat sadece yabani  hayatı , ormanlarımızı değil köylerimizi, hayvanalarımızı, insanlarımızı tehdit eder boyutlara ulaşmıştır. Acımız ve kayıplarımız her gün artmaktadır.
Bu nedenle, bu acıyı bir nebze olsun paylaşmak ve ihtiyacı olan insanlarımıza yardım etmek için İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ YDO MEZUNLARI SOSYAL YARDIM VAKFI olarak yardım kampanyası düzenlemeye karar verdik. Bu kampanyada toplanan para ile bizden istenen malzemeler alınacak ve bölgelere ulaştırılacaktır. Bu nedenle özel hesap açılmıştır. Aşağıda sizlerle paylaştığımız özel hesap numarasına , şartlı bağış olarak yardımlarınızı bekliyoruz. Yardım kampanyamızdaki gelişmeler hergün sizlerle paylaşılacaktır.
Saygılarımızla...

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ YDO MEZUNLARI SOSYAL YARDIM VAKFI
ORMAN YANGIN BAĞIŞ HESABI
GARANTİ BANKASI TUZLA SAHİL
1022-6296417
İBAN: TR 39 0006 2001 0220 0006 2964 17