banner191

banner148

banner179

banner176

Sapanca Gölü’nde ağa takılan çok sayıda balık ve ördek telef oldu

SAKARYA (İHA) – Sakarya’nın Sapanca ilçesinde yasak olmasına rağmen göle atılan ağa takılan çok sayıda balık ve ördek telef oldu.Sapanca Gölü Seka Kampı’na 1 Nisan turna sezonu av açılışı için giden Ramazan Metekoğlu’nun oltasına...

ÇEVRE 03.04.2017, 21:11
Sapanca Gölü’nde ağa takılan çok sayıda balık ve ördek telef oldu

SAKARYA (İHA) – Sakarya’nın Sapanca ilçesinde yasak olmasına rağmen göle atılan ağa takılan çok sayıda balık ve ördek telef oldu.

Sapanca Gölü Seka Kampı’na 1 Nisan turna sezonu av açılışı için giden Ramazan Metekoğlu’nun oltasına göldeki ağ takıldı. Oltasını gölden çeken Metekoğlu, ağa takılmış çok sayıda balık ve ördeğin telef olduğunu gördü. O anları kayıt altına alan Metekoğlu, görüntüleri sosyal medya hesabında da paylaştı. Metekoğlu paylaştığı görüntünün altına, “1 Nisan turna sezon açılışı için gittiğim Sapanca Gölü Seka Kampı önünde çok güzel bir av yaptık. Oltam suda takılıp çektiğimde gördüğüm manzara korkunçtu. Oltam bir ağ parçası sandığım yaklaşık 600 metre bir ağa takılmıştı. 6 saat süren çabalarımızla sudan çıkardığımız ağda yüzlerce ördek ve yüzlerce balık telef olmuştu. Yetkililerin konuya çare bulmasını temenni ediyoruz” yazdı. Paylaşım sonrasında büyük tepki çeken görüntünün altına yorum atan vatandaşlar, yasak olmasına rağmen göle ağ atan kişilere tepki gösterdiler.
Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?