banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Bakan Kurum’dan Riva Deresi yanıtı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Riva Deresiyle ilgili söylediklerine yanıt vererek, “Oturduğumuz yerden ahkam keserek, boş laf kalabalığı yaparak projelerimizi yürütmüyoruz."dedi. İmamoğlu, Riva Deresi’nin ıslahının da Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait olduğunu “Görevini yapmayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Yapamıyorlarsa işi, bıraksınlar biz yapalım”demişti.

ÇEVRE 06.06.2020, 20:45 06.06.2020, 22:52
109
Bakan Kurum’dan Riva Deresi yanıtı

Bakan Kurum’dan Riva Deresi yanıtı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Riva Deresiyle ilgili söylediklerine yanıt vererek, “Oturduğumuz yerden ahkam keserek, boş laf kalabalığı yaparak projelerimizi yürütmüyoruz. Boş laf üretmiyoruz, boş laf konuşmuyoruz. Sayın başkana da tavsiyem artık projelerine baksın 11 aydır belediye başkanı. 11 ay geriye dönüp baktığında İstanbul’a aldığı noktadan bu güne kadar ne yaptığını kendi çerçevesinde incelesin” dedi.

etiyle bertarafını sağlayalım. Çevreyi de doğayı da korumak durumundayız” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu: Riva Deresi Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait , yapamıyorlarsa işi, bıraksınlar biz yapalım

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, son günlerde tartışma konusu olan Riva Deresi’ndeki kirliliği yerinde gözleyerek önemli açıklamalar yapmış. Karadeniz’e dökülen bütün dereler gibi Riva Deresi’nin ıslahının da Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait olduğunu belirterek  “Görevini yapmayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Yapamıyorlarsa işi, bıraksınlar biz yapalım”demişti.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
14
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü