banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Ayvalık’ta mavi derinliklerin farklı renkleri büyülüyor

24 adası ve 60 dalış noktasıyla her düzeyde dalıcıya farklı güzellikler yaşatan Balıkesir’in Ayvalık ilçesi renkli su altı hayatı ile sualtı fotoğrafçılarının ilgisini çekiyor.Derin mavinin güzeliklerini fotoğraf karelerine sığdırmak...

ÇEVRE 01.11.2017, 17:25
Ayvalık’ta mavi derinliklerin farklı renkleri büyülüyor

24 adası ve 60 dalış noktasıyla her düzeyde dalıcıya farklı güzellikler yaşatan Balıkesir’in Ayvalık ilçesi renkli su altı hayatı ile sualtı fotoğrafçılarının ilgisini çekiyor.

Derin mavinin güzeliklerini fotoğraf karelerine sığdırmak isteyen dalgıçların önemli uğrak yerlerinden olan Ayvalık adaları renkli ve farklı deniz canlıları ile güzel kareler veriyor. Sualtı Fotoğrafçısı Ege Ertekin’de çektiği birbirinden güzel fotoğraflar ile Ayvalık’ın bu gizli güzelliklerini gözler önüne seriyor. Ayvalık’ın özellikle Melina ve İlyosta adası çevresinde çekimler yaptığını ifade eden Ertekin, bu dünyayı keşfetmek isteyenlerin Ayvalık’a mutlaka uğramaları gerektiğini ifade ediyor.

Pro Diver Ayvalık Dalış Okulu hocalarından Kubilay Kılıç ise Ayvalık’ın renkli bitki ve hayvan popilasyonu ile özellikle sualtı fotoğrafçılarının büyük ilgisini çektiğini, berrak suları ve renkli su altı dünyası ile Türkiye’nin dışında yabancı ülkelerden de fotoğrafçıların bölgeye geldiğini söyledi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102