banner191

banner148

banner179

banner176

Muhtarlar 1915 Çanakkale boğaz köprüsü inşaatını gezdi

Ak Parti Çan İl Genel Meclis Üyesi Murat Okan Muhtarlar İle Lapseki İlçesinde İnşaati Devam Eden 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü İnşaatini Ve Şahinli Köyünde Faaliyette Olan Tümad Madenciliğe Ait Altın Madeni İşletmesini Ziyaret Ettiler.

ÇANAKKALE 18.01.2020, 10:08
Muhtarlar 1915 Çanakkale boğaz köprüsü inşaatını gezdi

Ak Parti Çan İl Genel Meclis üyesi Murat Okan, Muhtarlar ile Lapseki ilçesinde İnşaatı devam eden 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü inşaatını ve Şahinli köyünde faaliyette olan Tümad Madenciliğe ait altın madeni işletmesini ziyaret ettiler.

Ak Parti Çan İl Genel Meclis üyesi Murat Okan ve Çan İlçesi köylerindeki muhtarlar Lapseki ilçesinde Yapımı devam eden 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü şantiyesini ziyaret ederek buradaki çalışmalar hakkında inşaat yetkililerinden bilgi aldılar. Daha sonra Şahinli köyünde çalışmalarını sürdüren altın madenini ziyaret eden heyet burada şirket yetkililerinin verdiği seminere katıldılar. Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Murat Okan, “ Şahinli köyü altın madeni işletmesi ve 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü inşaat sahasını muhtarlarımız ile ziyaret ettik. Milli kaynaklarımızın ekonomiye kazandırılması ve köprü inşaatımızın hızla yükselmesinden hep beraber gurur duyduk” dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
13°
sağanak
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?