AK Parti Mudanya’da Yeni Dönem

Mudanya’da Kısa Bir Süre Önce Erdal Kaya Ve İlçe Yönetiminin İstifasiyla Genel Merkez Tarafından Mudanya İlçe Başkanlığı’na Getirilen Dr. Murat Ünal’in Ardından 25 Kişilik Yeni Yönetim Listesi De Onayladı.

AK Parti Mudanya’da Yeni Dönem
Mudanya’da kısa bir süre önce Erdal Kaya ve ilçe yönetiminin istifasıyla genel merkez tarafından Mudanya İlçe Başkanlığı’na getirilen Dr. Murat Ünal’ın ardından 25 kişilik yeni yönetim listesi de onayladı.
AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı’na Erdal Kaya’nın istifasının ardından atanan il yönetim kurulu üyesi Dr. Murat Ünal, ilçe yönetim listesini oluşturdu. AK Parti Genel Öaşkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ateş tarafından dün akşam itibariyle onaylanan 25 kişilik yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Ahmet Murat Ünal, Ahmet Yazıcı, Ayşen Taşkın, Enver Ulu, Erdal Doğruer, Hülya Palademir, İbrahim Turan, Kamil Burhan, Mehmet Yıldırım, Mehmet Baysan, Mustafa Bayrak, Mustafa Oğultekin, Nejat Baysan, Neslihan Erdeniz, Nurşen Şahin, Orhan Uysal, Osman Köse, Rasim Yılmaz, Recep Ayçiçeği, Sabriye Öztürk, Sinan Şentürk, Şenol Demirci, Şenol Kul, Tahsin Arktürk ve Volkan Biçer.
DİNAMİK VE MUDANYA’YI KUCAKLAYACAK BİR YÖNETİM
Yeni ilçe yönetimi hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal, ilçe yönetimi listesinin Mudanya’yı kucaklayacak, dinamik bir liste olduğunu söyledi. AK Parti’nin halkla beraber, halka hizmet amacıyla siyaset yaptığını ve bunun en güzel örneğinin de listenin oluşumunda yaşandığına dikkat çekti. Başkan Ünal, ”Yaklaşık 15 günlük sürede arkadaşlarla Mudanya’nın mahallelerini, köylerini gezdik. Kanaat önderleriyle, STK’larla vatandaşımızla buluştuk ve nasıl bir teşkilat yapılanması görmek istediklerini sorduk. Mudanya ve partimize emek veren arkadaşlarımızın da fikrini alarak yeni bir kadro oluşturduk. Sonuçta Mudanya’mızı kucaklayacak dinamik bir liste ortaya çıktı. Artık bundan sonra çalışma vakti.” dedi.
Ahmet Murat Ünal başkanlığındaki yeni yönetim listesinin yüzde 30’u eski yönetimden, yüzde 30’u kadın, yüzde 25’i gençlikten oluşurken, yüzde 15 ‘i de yeni isimlerden oluşuyor.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176