banner246

banner176

banner242

banner184

banner191

banner148

banner179

banner145

banner182

banner263

12 AY KESİNTİSİZ YAT KİRALAMA: BOĞAZ ÇOCUĞU

İstanbul'da yaşıyor ya da turist olarak gittiyseniz ve farklı açılardan İstanbul'u keşfetmek için boğaz turu yapmak istiyorsanız önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır: bunlardan birincisi günün belirli saatlerinde belirli iskelelerden hareket eden karışık katılımlı turların yapıldığı büyük gemilere katılmak, ikincisi de istediğiniz gün ve saatler arasında istediğiniz yerlerden hareket eden yatları kiralamaktır.

BOĞAZLAR 25.08.2021, 23:43 28.12.2021, 23:04 Fulya Tekin İstikbal
585
12 AY KESİNTİSİZ YAT KİRALAMA: BOĞAZ ÇOCUĞU

İstanbul'da yaşıyor ya da turist olarak gittiyseniz ve farklı açılardan İstanbul'u keşfetmek için boğaz turu yapmak istiyorsanız önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır: bunlardan birincisi günün belirli saatlerinde belirli iskelelerden hareket eden karışık katılımlı turların yapıldığı büyük gemilere katılmak, ikincisi de istediğiniz gün ve saatler arasında istediğiniz yerlerden hareket eden yatları kiralamaktır. Amacınız sadece boşta kalan zamanınızı değerlendirerek can sıkıntınızı almak ise çok daha ekonomik olması sebebiyle karışık katılımlı boğaz turlarına katılabilirsiniz ancak şirketinizin önemli misafirlerini ağırlamak ya da özel bir gününüzü organize etmek istiyorsanız İstanbul Boğazında saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti veren şirketlerden destek almalısınız. Bu bağlamda sizlere 20 yılı aşkın süredir alanında uzman kişilerden olan ekibiyle yat kiralama hizmeti sunan Boğaz Çocuğu şirketini tavsiye edebiliriz.

12 AY KESİNTİSİZ YAT KİRALAMA

Boğaz Çocuğu şirketinin İstanbul sularında verdiği yat kiralama hizmeti sadece güneşli havalara sahip ilkbahar ve yaz ayları ile sınırlı kalmayıp soğuk ve yağışlı günlerin olduğu sonbahar ve kış aylarında da aralıksız olarak devam etmektedir. Güzel havalarda açık halde bulunan arka havuz olumsuz hava koşullarına sahip günlerde şeffaf branda ile tamamen kapatılarak dışarısı ile olan hava alşverişi kesilir, ihtiyaç duyulan durumlarda webasto ısıtma sistemi de devreye sokularak aynı yaz aylarındaki kaliteli organizasyonların planlanabilmesi sağlanır. Önceden kaparo ödemesi gönderip rezervasyon yaptırmak koşuluyla Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketinden tüm sene boyunca istediğiniz gün ve saatler arasında yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.

SAATLİK VE GÜNLÜK YAT KİRALAMA

Yat kiralama hizmetini Boğaz Çocuğu şirketinden saatlik ya da günlük olarak alabilme imkanına sahipsiniz. En az yat kiralama süresi 2 saat olup çok daha kısa süreli kiralamalarda da 2 saatlik yat kiralama ücretinin şirkete ödenmesi gerekir. Günlük kiralamalar da genelde kavurucu sıcakların olduğu Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında organize edilen yüzme turları için organize edilse de istediğiniz her bireysel ve kurumsal organizasyon için günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve sunulan tün ekstra hizmetler için talep edilen net ücretleri şirketin resmi web sitesi olan yatkiralama.com adresinde ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

BİREYSEL VE KURUMSAL YAT KİRALAMA

Doğum günü kutlamaları, evlenme teklifleri, yıldönümü yemekleri, bekarlığa veda partileri, fasıl geceleri, iftar programları, mezuniyet baloları, nişan törenleri, düğün eğlenceleri, yüzme turları, iş yemeği ve toplantı davetleri en sık organize edilen turların başında gelse de ihtiyacınız olan her türlü bireysel ve kurumsal organizasyon için Boğaz Çocuğu şirketinden 12 ay süresince ne zaman isterseniz saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu organizasyonlar yat kiralama hizmetinin yanında kahvaltı, kokteyl ve yemek menüler de talep edilerek planlanabileceği gibi dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi de getirebilme imkanına sahipsiniz. Böyle durumlarda hem getirilen malzemeleri servis etmesi hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve kullanılan malzemeleri temizlemesi için şirketten garson hizmeti alma mecburiyeti doğacaktır. Kendisine ödenmesi gereken ücreti de yetkililerden öğrenebilirsiniz.

YAT KİRALAMA KOŞULLARI

Boğaz Çocuğu şirketinin sunduğu yat kiralama hizmeti hakkında fiyatlar başta olmak üzere fotoğraflar, videolar, menü detayları, güzergah bilgisi, sıkça sorulan sorular ve ayrıntılı cevaplarını da yatkiralama.com adresinde bulabilirsiniz. Rezervasyon yaptırabilmeniz için atmanız gereken ilk adım şirkete kaparo ödemesi göndermektir. Kaparo ödemesini almadan kısa süreli geçici opsiyonlar aldıklarını ve mümkün olan en kısa süre içinde ödeme gelmezse ilgili opsiyonu kaldırarak diğer müşteri adaylarından gelen yat kiralama taleplerini değerlendirmeye aldıklarını bilmenizde fayda var. Bu nedenle elinizi ne kadar çabuk tutarsanız istediğiniz gün ve saatler arasında Boğaz Çocuğu yatını müsait durumda bulabilme ihtimaliniz o kadar artacaktır. O halde daha fazla zaman kaybetmeden resmi web site olan yat kiralama adresini ziyaret ederek merak ettiğiniz her şeyi öğrenin, iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak şirketle temas kurun ve rezervasyon için gerekli işlemleri başlatın. Şimdiden iyi eğlenceler..

Yorumlar (4)
Şahin Yılmaz 11 ay önce
Yat kiralama hizmeti alınacak güvenilir firmaların başında geliyor Boğaz Çocuğu. Geçtiğimiz senelerde saatlik yat kiralama hizmeti alarak doğum günü kutlaması, günlük yat kiralama hizmeti alarak da Adalar ve Boğazda yüzme turu düzenlemiştik. Tüm organizasyonlar kusursuz şekilde planlandı ve çok memnun kalmıştık. Yat kiralama düşüncesinde olan herkese Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim..
Nilüfer Aydın 11 ay önce
Yat kiralama hizmetini profesyonel olarak veren bir şirket Boğaz Çocuğu. Kendilerinden birkaç kez saatlik yat kiralama hizmeti alıp doğum günü ve bekarlığa veda partileri düzenlemiştik. Tüm misafirlerin memnun kaldığı organizasyonlar olduğu için özel günlerini organize etmek isteyen herkese Boğaz Çocuğu şirketini tercih etmelerini öneririm.
Bilal Tugertimur 11 ay önce
Boğaz Çocuğu bence de yat kiralama hizmeti veren en iyi şirketlerin başında geliyor. Uyguladıkları şeffaf fiyat politikası sayesinde yatkiralama.com sitesine giriş yapıp saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve sundukları tüm ekstra hizmetlerin ücretlerini ayrıntılı olarak öğrenebilir hatta kendi yat kiralama paketinizi fiyat hesaplama aracını kullanarak hızlıca hazırlayabilirsiniz. Yani adamına göre muamele yapıp kişiden kişiye değişen farklı fiyat teklifleri vermiyorlar bazı yat kiralama şirketleri gibi. Uzun lafın kısası özel günlerinizi organize edebileceğiniz en iyi yat kiralama şirketi kesinlikle Boğaz Çocuğu!
Nurettin Erdoğan 10 ay önce
Yat kiralama turizminde işin sonu Boğaz Çocuğu.. Daha az para ödeme derdine düşerek dandik şirketlerden yat kiralama hizmeti alıp özel günlerinizde hüsran yaşamak istemiyorsanız biraz daha fazla ödeyip yat kiralama işini gerçek profesyonellere bırakın..
26
açık
banner102
banner85
Namaz Vakti 06 Temmuz 2022
İmsak 03:33
Güneş 05:31
Öğle 13:14
İkindi 17:13
Akşam 20:46
Yatsı 22:35
Günün Karikatürü Tümü