banner191

banner148

banner179

banner176

İTÜ MTAL, "Arttırılmış gerçeklik proje yarışması" düzenliyor

İTÜ MTAL Türkiye’de ilk Üniversite ismi taşıyan mesleki teknik lise olması sebebiyle, ülkemizdeki genç dâhilerin girişimlerini, projelerini sunabilecekleri bir ortam hazırlamak, girişimci ve yenilikçi kültürünün yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak amacıyla Arttırılmış Gerçeklik (AR) Proje yarışması düzenlemektedir.

İTÜ MTAL, "Arttırılmış gerçeklik proje yarışması" düzenliyor

Sayısal Araştırmalar ve Geliştirmeler Eğitim Merkezi olan İTÜ MTAL, dünyanın ve ülkemizin nitelikli eleman ihtiyacına cevap vermek için 247 yıllık İTÜ tecrübesi ile gençlere, araştırma, geliştirme yapmaları için uygun iklim şartlarını hazırlıyor. İTÜ MTAL Türkiye’de ilk Üniversite ismi taşıyan mesleki teknik lise olması sebebiyle, ülkemizdeki genç dâhilerin girişimlerini, projelerini sunabilecekleri bir ortam hazırlamak, girişimci ve yenilikçi kültürünün yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak amacıyla Arttırılmış Gerçeklik (AR) Proje yarışması düzenlemektedir.

İTÜ MTAL AR proje yarışması ile eğitim, cihaz kurulumu, tamir, dekor, turizm, alışveriş, lojistik, sanat, müzeler, oyun, pazarlama, emlak, sinema, askeri uygulamalar, denizcilik ve inşaat alanlarında kullanılan AR teknolojilerini genç kuşaklar ile buluşturmayı hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi içeren PDF'e ulaşmak için lütfen tıklayınız...

Yorumlar (0)
18°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?