banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

TCDD Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bozüyük Şubesi açıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, TCDD Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bozüyük Şubesi’nin açılışına katıldı.Bozüyük eski tren garı içerisinde gerçekleştirilen dernek açılışına Başkan Bakıcı’nın...

BİLECİK 24.01.2018, 09:55
TCDD Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bozüyük Şubesi açıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, TCDD Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bozüyük Şubesi’nin açılışına katıldı.

Bozüyük eski tren garı içerisinde gerçekleştirilen dernek açılışına Başkan Bakıcı’nın yanı sıra TCDD 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan ve Türkiye TCDD Emeklileri Derneği Genel Başkanı Şehzat Günoral, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, TCDD emeklileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta konuşan TCDD 1. Bölge Müdürü Nihat ASLAN, “TCDD olarak bölgedeki çalışmalarımız devam etmekle birlikte Bozüyük’e kazandırılacak olan üst geçitler şehir içi trafiğini büyük ölçüde rahatlatacaktır. Bunun yanı sıra alt yapı faaliyetleri tamamlanan ve en kısa sürede üst yapı çalışmaları başlayacak olan lojistik köy ilçeye çok büyük bir fayda ve istihdam sağlayacaktır” dedi.

TCDD 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan’dan sonra konuşan Başkan Bakıcı ise şunları söyledi; “ Bozüyük olarak her fırsatta ilçemize destek veren ve bizleri hiç bir konuda geri çevirmeyen Sayın Bölge Müdürü Nihat Aslan Bey’e teşekkür ediyorum.” Tüm katılımcılar ile birlikte derneğin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından dernek tarihi bir doku içerisindeki binasında hizmete girdi. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ayrıca derneğe açılışın anısına, özel olarak tasarlanmış Bozüyük Belediyesi logolu duvar saati hediye etti.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102