banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Lösemili çocuklar Bilecik’te gönüllerince eğlendiler

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası Şenliği kapsamında düzenlenen etkinlikte Bilecik’te lösemili çocuklar gönüllerince eğlendiler.Bu yıl 16’ıncısı düzenlenen Uluslararası Lösemili...

BİLECİK 22.05.2017, 17:41
Lösemili çocuklar Bilecik’te gönüllerince eğlendiler

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası Şenliği kapsamında düzenlenen etkinlikte Bilecik’te lösemili çocuklar gönüllerince eğlendiler.

Bu yıl 16’ıncısı düzenlenen Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası Şenliği kapsamındaki etkinlik hakkında bilgi veren LÖSEV Bilecik gönüllüsü Burcu Bakırtaş, löseminin getirdiği zorluklar ile savaşan çocuklar ve ailelerine bir hafta armağan etmek için yola çıktıklarını belirtti. Bakırtaş, “Tüm yurttaki şenlikler ve etkinlikler kapsamında bizler de Bilecik LÖSEV gönüllüsü arkadaşlarım Hüseyin Güneş, Zeynep Yıldırım ve Esra Emir desteğiyle bir organizasyon düzenledik. Bu yıl da ‘lösemi ve kansere karşı sende gönüllü ol’ sloganıyla yola çıkan LÖSEV birçok il de olduğu gibi Bilecik’teki çocuk ve aileleri ile bir araya geldi. Lösemili çocuklar ilk olarak Bilecik Belediyesi Pıtırcık Oyun Salonuna götürdük. Ardından bir restoranda yemek yiyerek birbirleriyle kaynaştılar. LÖSEV gönüllüleri olarak etkinliklerde kardeşlerimizin yanında olduğumuz için mutlu ve sevinçliyiz. Onların yüzündeki bir tebessüm ile biz daha çok şevkleniyoruz ve çabalarımız arttırıyoruz. LÖSEV Bursa sorumlumuz Aylin Babaoglu’na da desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102