banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Dodurga Taekwondo Şampiyonasına ev sahipliği yaptı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Dodurga Belediyesi bir ilke imza atarak Türkiye Taekwondo Federasyonu, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Dodurga Belediyesinin organizasyonu ile düzenlenen Taekwondo Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı.Dodurga...

BİLECİK 22.05.2017, 17:19
Dodurga Taekwondo Şampiyonasına ev sahipliği yaptı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Dodurga Belediyesi bir ilke imza atarak Türkiye Taekwondo Federasyonu, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Dodurga Belediyesinin organizasyonu ile düzenlenen Taekwondo Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı.

Dodurga beldesine kazandırılan kapalı spor salonu ilk kez böyle bir organizasyona ev sahipliği yaparken, şampiyona belde halkı tarafından ilgi ile takip edildi. Türkiye geneli 9 il ve 13 spor kulübünden 200 sporcunun katıldığı turnuvada sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştı. Belde Belediye Başkanı Selim Tuna, böyle bir organizasyonu beldelerinin gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bu şampiyonanın Dodurga’da gerçekleştirilmesinde emeği geçen Türkiye Taekwondo Federasyonu ve İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü yetkilileri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Şampiyona sonunda dereceye giren takım ve sporculara protokol mensupları tarafından madalya ve plaketleri verildi.

Şampiyonaya Türkiye Taekwondo Federasyon Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Süleyman Can, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, İl Genel Meclis Üyesi Nizamettin Çam, İl Gençlik ve Spor Müdürü Aslan Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bozüyük AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, Milli Takım Teknik Direktörü Davut Cengiz, İl Temsilcisi Mesur Düş, İlce Gençlik ve Spor Müdürü Rüştü Yıldırım, Dodurga Belediye Antrenörü Gökalp Yıldız, taekwonda antrenörleri, federasyon hakemleri, davetliler ve belde halkı katıldı.
Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102