banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Bilecikli Kitapseverler Bu Fuarda Buluşacak

Bilecik Belediyesi tarafından 4-14 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Kitap Fuarı" kitapseverleri bir araya getirecek.Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ve her hafta birbirinden...

BİLECİK 02.03.2016, 18:05
Bilecikli Kitapseverler Bu Fuarda Buluşacak
Bilecik Belediyesi tarafından 4-14 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Kitap Fuarı" kitapseverleri bir araya getirecek.
Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ve her hafta birbirinden güzel konu ve konuğun Bileciklilerle buluştuğu etkinlikler kapsamında "Kitap Fuarı" düzenlenecek. Bilecik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, şu ana kadar birçok kez gerçekleştirilen ve kitapseverlerin değerli yazar ve düşünür ile buluştuğu etkinliklere kalındığı yerden devam edildiği belirtildi. Açıklamada, “Başta çocuk ve gençler olmak üzere bütün vatandaşlara kitap okuma sevgisinin kazandırılması amacıyla gerçekleştirilen fuarda ayrıca kitapseverler değerli yazarlardan imza alabilecekler. 5-6 Mart tarihlerinde yazarlar Kürşat Berkkan ve Çetin Tarı’nın katılacağı ve kitaplarını imzalayacağı fuar kapsamında; 4-13 tarihleri arasında Süleyman Kocabaş, 13 Mart tarihinde ise Erdal Demirkıran ve Temirağ Demir, kitapseverlerle bir araya gelecek. 4-14 Mart tarihinde birbirinden güzel etkinliğe ev sahipliği yapan Bilecik Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan bu anlamlı ve güzel etkinliğe bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz” denildi.
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?