banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Bilecik Belediyesi Spor Kulübünden Uluslararası Judo Turnuvasında büyük başarı

Bilecik Belediyesi Spor Kulübü, birçok branşta elde ettiği sportif başarı ile kendi en güzel şekilde temsil etmeye devam ediyor.Özellikle son dönemde birçok spor dalında güzel başarılar elde eden Bilecik Belediyesi Spor Kulübü, 10-11 Haziran...

BİLECİK 12.06.2017, 17:37
Bilecik Belediyesi Spor Kulübünden Uluslararası Judo Turnuvasında büyük başarı

Bilecik Belediyesi Spor Kulübü, birçok branşta elde ettiği sportif başarı ile kendi en güzel şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Özellikle son dönemde birçok spor dalında güzel başarılar elde eden Bilecik Belediyesi Spor Kulübü, 10-11 Haziran 2017 tarihleri arasında Sakarya’nın Karasu ilçesinde yapılan 7’inci Uluslar Arası İpsiz Recep Judo Turnuvasında büyük bir başarıyla geri döndü.

Bilecik Belediye Spor Kulübü sporcularından Yıldız Bayanlardan Irmak Maltaş ile Minik Bayanlardan Nisan Tan, Sıla Durmaz, Sümeyye Deniz ve Senanur Özkay ve Minik Erkeklerde Mikail Zaloğlu’nun bulunduğu takım, gerçekleştirilen turnuvada 3’üncülüğü elde etti.

Bilecik Belediyesi Spor Kulübü; Rusya, Azerbaycan, Dağıstan gibi ülkeler yanı sıra İstanbul, İzmir, Ordu, Bursa, Sakarya, Kocaeli, Kırşehir, Yalova, Gemlik ve Gebze gibi şehirlerden yüzlerce sporcunun katıldığı turnuvada erkekler ve kızlarda 3’üncülüğü elde ederek, Bilecik’i en güzel şekilde temsil etti.
Yorumlar (0)
11
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102