banner244

banner242

banner176

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

Akpınar Mahallesi’ne klorlama sistemi

Bozüyük Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde sürdürülen alt yapı yenileme çalışmaları devam ediyor.Alt yapı ve hat yenileme çalışmalarına ek olarak Bozüyük Belediyesi ekipleri tarafından Akpınar Mahallesi’nde...

BİLECİK 23.01.2018, 17:46
Akpınar Mahallesi’ne klorlama sistemi

Bozüyük Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde sürdürülen alt yapı yenileme çalışmaları devam ediyor.

Alt yapı ve hat yenileme çalışmalarına ek olarak Bozüyük Belediyesi ekipleri tarafından Akpınar Mahallesi’nde bulunan su deposunun düzenli olarak insani tüketim amaçlı sular hakkındaki yönetmeliğe uygun olarak klorlanması amacı ile Mahallede bulunan içme suyu deposuna otomatik klor sistemi kuruldu. Özellikle mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanan çalışmalar sonucunda, içme suyu şebekesi içerisine entegre edilen sistem 7 gün 24 saat sistemdeki suyu analiz ederek, gerekli değerlere ulaşılması için kesintisiz olarak çalışıyor.

Yapılan klorlama sistemi çalışmalarına ek olarak, Akpınar Mahallesi su depolarında yer alan elektrikli motorlarda tamamen yenilenirken suyun Halk Sağlığı ekipleri tarafından düzenli olarak su numuneleri alınarak analizleri de yapılıyor.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
8
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102