banner191

banner148

banner179

banner176

Şehit aileleri ve yakınları yemekte bir araya geldi

Batman Valiliği Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı münasebetiyle şehit aileleri ve yakınlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.Türkiye Petrolleri Tesisleri’nde verilen yemeğe, şehit aileleri ile kurum müdürleri ve askeri erkan katıldı....

BATMAN 18.03.2017, 14:51
Şehit aileleri ve yakınları yemekte bir araya geldi

Batman Valiliği Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı münasebetiyle şehit aileleri ve yakınlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Türkiye Petrolleri Tesisleri’nde verilen yemeğe, şehit aileleri ile kurum müdürleri ve askeri erkan katıldı. Burada şehit yakınlarına seslenen Batman Valisi Ahmet Deniz, Çanakkale ruhunu en son 15 Temmuz gecesi gördüklerini belirterek, "Bu millet bir ve bütün olduğu zaman hainler ne yaparsa yapsın başarılı olmayacaklardır. Öyle bir coğrafyada yaşıyoruz ki hiçbir zaman şehitsiz kalmadı. Ama bağımsız ve hür yaşayabilmek içinde cesaretli yürekli olmaktan başkada çıkış yolu yok. Çanakkale ruhunu en son 15 Temmuz gecesi gördük. Bu vatanın işgal edilemeyeceğini ve bu vatanın parçalanamayacağını tüm dünya bir kez daha gördü. Bizler sizlerin hizmetinde olan insanlarız ne yapsak devlet olarak sizlerin hakkını ödeme şansımız yok. Çanakkale’de Batmanlı da vardı, Diyarbakırlı, Rizeli, Trabzonlu, Halepli de, Şamlı da ve Bağdatlı da bunlar koyun koyuna şehit oldular" dedi.
Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?