banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Edremit’te “Güvenli Turizm Sertifikası”

KONAKLAMA TESİSLERİ VE TESİSLER BÜNYESİNDE YER ALAN YEME İÇME ÜNİTELERİNDE PANDEMİ SÜRESİNCE UYGULANACAK COVID-19 VE HİJYEN UYGULAMALARI DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ KAPSAMINDA İSTENEN KOŞULLARI YERİNE GETİREN BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDEKİ BİR TERMAL OTEL GÜVENLİ TURİZM SERTİKASI ALDI.

BALIKESİR 21.06.2020, 13:43
82
Edremit’te “Güvenli Turizm Sertifikası”

Konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme içme ünitelerinde pandemi süresince uygulanacak COVID-19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri kapsamında istenen koşulları yerine getiren Balıkesir’in Edremit ilçesindeki bir termal otel Güvenli Turizm Sertikası aldı.

Uzunca bir süre Balıkesir’in Edremit ilçesinde Covid 19 (koronavirüs) nedeniyle misafirlerine hizmet vermeyen turizm konaklama tesisleri normalleşme süreci kapsamında misafirlerini ağırlamaya başladı. Pandemi nedeniyle birçok işletme Koronavirüs ile mücadele kapsamında önlemler aldı. Müşterilerine daha sağlıklı ve iyi hizmet vermek için çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Hattuşa Vacation Thermal Clup yetkilileri “Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen Güvenlik Turizm Sertifikası’nı bölgemizde alan ilk tesis olduk. Güvenli turizm sertikasyon programı çerçevesinde yayımlanan "konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme & içme ünitelerinde pandemi süresince uygulanacak COVID-19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri" kapsamında tesislerimiz istenen koşulları yerine getirdiği için "güvenli turizm sertikası" almaya hak kazandık. Müşterilerimize sağlıklı ve güzel bir tatil sunmak için çalışıyoruz” dediler.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
20
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü