banner191

banner148

banner179

banner176

Edremit’te Çanakkale Zaferi dolu dolu programlarla kutlanacak

Edremit Müftülüğü ’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. Yıldönümünü’nü çeşitli etkinliklerle kutlanacağını açıkladı.ilçe Müftüsü Sait Emin Arvas, Bu tarihi zaferimiz nedeniyle, ilçe müftülüğünce...

BALIKESİR 13.03.2017, 16:12
Edremit’te Çanakkale Zaferi dolu dolu programlarla kutlanacak

Edremit Müftülüğü ’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. Yıldönümünü’nü çeşitli etkinliklerle kutlanacağını açıkladı.

ilçe Müftüsü Sait Emin Arvas, Bu tarihi zaferimiz nedeniyle, ilçe müftülüğünce muhtelif programlar düzenledik. Bu çerçevede: 14 Mart Salı günü saat 20.00’de 15 Temmuz Şehitler İmam-Hatip Ortaokulu Konferans salonunda (Ford Servisi Arkası) konuşmacı olarak tarihçi yazar Mustafa Turan’nın katılacağı “Bir Destandır Çanakkale ” konulu konferans, 15 Mart Çarşamba günü saat 12.00 de Eğilmezler Camii’nde İlimiz bayan vaizelerimizin konuşmacı olarak katılacağı hanımlara yönelik şehitleri anma özel programı, 16 Mart Perşembe günü yatsı namazından önce bütün camilerimizde şehitlerimizin aziz ervahı için Kuran-ı kerim kıratı, mevlit ve dua programı, aziz şehitlerimizin ervahı için ilçemizde okunacak 950 Kur’an hatminin duası yapılmak üzere 18 Mart Cumartesi günü saat 12.00 de Bekir Efendi Camiinde Diyanet İşleri Başkanlığımızca görevlendirilen seçkin hafızlarımızın da iştirakı ile “Kuran ziyafeti” programı düzenlendik. Bu yıl dolu dolu bu coşkuyu yaşamak için çok değerli Edremitlilerin aziz şehitlerimize bir vefa borcu niyetiyle bu etkinliklere katılacaklarını ümit ediyorum”dedi.
Yorumlar (0)
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?