banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Burhaniye’de Uygulama Oteli 5 Ayda Bin 500 Kişiyi Ağırladı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Üniversitesine sağlı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Uygulama Oteli, ilçedeki konaklama tesisi açığını giderdi. Geçtiğimiz Ekim ayından bu yana bin 500 konuk ağırlandığını anlatan Müdür...

BALIKESİR 02.03.2016, 16:12
Burhaniye’de Uygulama Oteli 5 Ayda Bin 500 Kişiyi Ağırladı
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Üniversitesine sağlı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Uygulama Oteli, ilçedeki konaklama tesisi açığını giderdi. Geçtiğimiz Ekim ayından bu yana bin 500 konuk ağırlandığını anlatan Müdür Doç.Dr. M. Oğuzhan İlban, seminerler ve eğitim toplantılarına da ev sahipliği yaptıklarını anlattı.
Burhaniye Örentepe’de yer alan Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu, 1200 öğrenciye eğitim verirken, Uygulama Oteli ile de ilçedeki konaklama tesisi sıkıntısını hafifletti. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Uluslararası Ticaret ile Bankacılık ve Finans bölümlerinin yer aldığı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu, ilçedeki çok sayıdaki etkinliğe de imza attı. Seminerler, eğitim toplantıları ve kahvaltı organizasyonları yaptıklarını anlatan Okul Müdürü Doç.Dr. M, Oğuzhan İlban, “Okulumuzdaki Uygulama Oteli’nde Ekim ayından bu yana 1500 konuk ağırladık. Ayrıca, çok sayıdaki öğrencimiz de okulumuzdaki tesislerde kalmaktadır. Bu güne kadar çok sayıdaki organizasyona ev sahipliği yaptık. Okulumuz bahçesindeki havuzu yeniden düzenledik. Modern bir kahvaltı solunu hazırladık. Okulumuzdaki 3 bölümle şu anda bin 200 öğrenci eğitim görmektedir. Kısmet olursa önümüzdeki dönemde, Astronomi bölümünü de açmak istiyoruz. Yeni bölümün açılması ile birlikte öğrenci sayımız bin 350’ye çıkacaktır. Yaz aylarında havuz kenarında düğünler yapılmaktadır. Şimdiden de yaz aylarında 5 düğün için rezervasyon yapıldı” dedi.
Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?