banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Burhaniye’de çevre gününde öğrenciler plaj temizledi

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Dünya Çevre Günü’nde öğrenciler Ören plajını temizledi. Kaymakam Hüseyin Öner ile Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın da katıldığı etkinlikte Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi gösteri yaptı.Burhaniye...

BALIKESİR 05.06.2017, 22:00
80
Burhaniye’de çevre gününde öğrenciler plaj temizledi

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Dünya Çevre Günü’nde öğrenciler Ören plajını temizledi. Kaymakam Hüseyin Öner ile Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın da katıldığı etkinlikte Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi gösteri yaptı.

Burhaniye de Belediye ve Sağlık Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği çevre etkinliğinde Mustafa Keskin ve Hürriyet Ortaokulu öğrencileri Ören plajında çöp topladı. Etkinlikte bir konuşma yapan İlçe Sağlık Müdürü Dr.Faruk Kendigelen, doğal çevrenin korunmasını istedi. Konuya dikkat çekmek için Belediye ile birlikte bu etkinliği düzenlediklerini anlatan Dr. Kendigelen, katkı verenlere teşekkür etti. Plaj temizliği yapan öğrenciler de, çevrenin kirletilmemesini istedi. Doruk Kuştutan ”Çevre temizliği yaptık. Havamızı denizimizi kirletmeyin” dedi. Bahtiyar Mustafa Mamuk da, ”Bira şişelerini atıyorlar. Lütfen atmayın. Çevreyi kirletmeyin” dedi. Bengi Sevinç de,”Biz plajı temizledik. Siz kirletmeyin” diye konuştu Beliz Yağmur Şenay ise, ”Bu gün biz Ören plajını temizledik. Kimse kirletmesin” dedi.

Yorumlar (0)
banner255
8
parçalı az bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü