banner191

banner148

banner179

banner176

Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula:

Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, AK Parti olağanüstü kongresinde Balıkesir milletvekili Ali Aydınlıoğlu’nun yeniden MKYK’ya seçilmesinden memnuniyet duyduklarını açıklayarak, Aydınlıoğlu’nu tebrik etti.Milletvekili Aydınlıoğlu’nun...

BALIKESİR 22.05.2017, 15:08
Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula:

Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, AK Parti olağanüstü kongresinde Balıkesir milletvekili Ali Aydınlıoğlu’nun yeniden MKYK’ya seçilmesinden memnuniyet duyduklarını açıklayarak, Aydınlıoğlu’nu tebrik etti.

Milletvekili Aydınlıoğlu’nun MKYK’ya seçilmesinin hem şehir hem de Balıkesir AK Parti için önemli olduğunu ifade eden Başkan Faruk Kula, iktidar partisinin Ankara düzeyinde beyin takımında Balıkesir’den bir milletvekili olmasının gurur verici olduğunu kaydetti. Başkan Kula “Sayın Ali Aydınlıoğlu’nun üst üste MKYK’ya girmesi siyaseten bir başarıdır. MKYK’ya girenlerin yanı sıra giremeyenlere baktığımızda Sayın Aydınlıoğlu’nun nasıl bir başarı elde ettiğini görürüz. İstanbul gibi Ankara gibi metropollerden seçilen, Ankara’da siyasetin göbeğinde yer alan hatta genel başkan yardımcısı düzeyindeki isimlerin MKYK’da liste dışında kaldığını değerlendirdiğimizde Balıkesir’den Ali Aydınlıoğlu’nun bu göreve seçilmesi anlamlıdır. Sayın Ali Aydınlıoğlu partili Cumhurbaşkanlığı denilen yeni sistemde, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın yeniden partinin başına geçtiği dönemde AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın A takımında olduğunu da MKYK’ya seçilerek göstermiş oldu. Balıkesirimiz adına Balıkesir’de iktidar partisi adına onur verici olan bu görevde Sayın Aydınlıoğlu’na başarılar dilerken Balıkesirimizin sorunlarını birinci elden dile getirmek, Balıkesir’e gelen ve gelecek olan hizmet ve yatırımların çoğalmasını sağlamak açısından Sayın Aydınlıoğlu’nun MKYK’da olması kazanımdır. Yeni dönemde yeni görevinde kendisine başarılar dilerken Balıkesirimize ve Ak Parti’ye hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
20°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?