banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Yurtta yağış Didim’de güneş ve deniz keyfi

Türkiye’nin birçok yerinde sağanak yağışlar etkisini halen sürdürürken, Aydını turistik ilçesi Didim’de ise tatilciler güneşin ve denizin tadını çıkarıyor.Haziran ayında olmasına rağmen Ülkemizin bir çok yerindeki olumsuz hava...

AYDIN 15.06.2017, 10:48
63
Yurtta yağış Didim’de güneş ve deniz keyfi

Türkiye’nin birçok yerinde sağanak yağışlar etkisini halen sürdürürken, Aydını turistik ilçesi Didim’de ise tatilciler güneşin ve denizin tadını çıkarıyor.

Haziran ayında olmasına rağmen Ülkemizin bir çok yerindeki olumsuz hava koşulları etkisini sürdürürken, Aydın’ın en batısında yer alan Didim’de ise yerli ve yabancı turistler Altınkum Plajında denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Didim’de gün boyu etkili olan sıcak ve güneşli hava vatandaşları bunaltırken, sıcaklıklar mevsim normallerinde seyretti.

Altınkum Plajı ise sezonun ilk misafirlerini ağırlarken, Haziran ayında ise plajda boşlukların olduğu da gözlerden kaçmadı. Gerek Ramazan ayı, gerekse Ramazan Bayramı sebebiyle hem yerli turistin hem de gurbetçilerin tatil planlarını az da olsa ertelediği öğrenilirken, bayram sonrası hareketliliğin daha da artacağı tahmin ediliyor.

Öte yanda Altınkum Plajında tatilciler güneşin ve denizin keyfini çıkarırken kafe bar gibi diğer işletmelerin de sezon hazırlıklarını tamamladıkları görüldü.

Yorumlar (0)
banner255
4
az bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü