banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Kılıbık İbram, Tıklanma Rekorları Kırıyor

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde çekimleri devam eden ‘Ege’de Kabus’ filmi içinde yer alan Kılıbık İbram ile Ayşe klibi beğenildi. Süper İncir Fragmanının oyuncularından Togay Ünlü’nün yönettiği ‘Kılıbık İbram Ayşem’ klibi...

AYDIN 02.05.2016, 08:57
Kılıbık İbram, Tıklanma Rekorları Kırıyor
Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde çekimleri devam eden ‘Ege’de Kabus’ filmi içinde yer alan Kılıbık İbram ile Ayşe klibi beğenildi. Süper İncir Fragmanının oyuncularından Togay Ünlü’nün yönettiği ‘Kılıbık İbram Ayşem’ klibi yoğun ilgi gördü.
Anadolu kadının son halini anlatan ve erkeğin zorlu hayat mücadelesinin anlatıldığı klip yöresel olması nedeniyle özellikle Aydınlılar tarafından yoğun ilgi gördü. Aydınlı Ressam Eşref Gürpınar’ın ‘İbram Dayı’ tiplemesi ile baş rolde oynadığı Zeytin ve Zeytinyağı’nı tanıtmak amaçlı çekilen komedi ve korku içerikli kısa filmde ‘Ayşem’ klibi ile bu defa Anadolu Kadını’nın değil Anadolu erkeğinin yaşadığı zorluklar anlatılıyor. Evde tüm yetkilerin bayanda olduğu klip izleyenlere ilginç mesajlar veriyor.
Amatör ruhla oldukça profesyonel bir iş çıkardıklarını belirten film ve klibin başrol oyuncusu Eşref Gülpınar, “Klip, Ayşem şarkısının söz ve bestesi amatörce yapıp yorumladım. Müzik düzenlemesini Ramazan Uslu ve stüdyo kayıt Osman Akgündüz tarafından yapıldı. Amatör bir çalışma ama profesyonelce bir ürün ortaya çıktı. Klipte karısını çok seven, “İbram” isimli kılıbık bir köylüyü canlandırıyoruz. Aydınlı tanınmış komedyenlerinden Hakan Derelioğlu’nun İbramın karısı rolünü üstlendi. Çekimler ve stüdyo çalışmaları çok keyifli geçti. Çalışmayı tamamlayıp internette yayınladık. Kısa sürede çok sayıda kişi beğenip paylaştı. Hedefimiz süper incirde olduğu gibi bu çalışma ile de Aydın’ı ve özellikle Karpuzlu Alinda Bölgesi ile zeytin ve zeytinyağını tanıtmak” dedi.
Yorumlar (0)
25°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?