banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Buharkent OSB faaliyete geçiyor

Buharkent Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için yapılan toplantıda firma sahipleri ile görüşüldü.Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, organize sanayi bölgesi yatırımcıları ile bir araya gelerek arsaların tahsisi ile ilgili toplantı gerçekleştirildi....

AYDIN 15.06.2017, 10:54
93
Buharkent OSB faaliyete geçiyor

Buharkent Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için yapılan toplantıda firma sahipleri ile görüşüldü.

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, organize sanayi bölgesi yatırımcıları ile bir araya gelerek arsaların tahsisi ile ilgili toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda yatırımcılardan parsel talepleri alınırken, organize sanayi bölgesinin en kısa sürede faaliyete geçmesi için planlamalar yapıldı.

Belediye Başkanı Erol, Buharkent OSB’nin en kısa zamanda faaliyete geçeceğinin müjdesini vererek, “Buharkent Organize Sanayi Bölgemizin yatırımcıları ile bir araya geldik. Arsaların tahsisi ile ilgili toplantımızı gerçekleştirdik. Yatırımcılarımızdan parsel taleplerini aldık. Kısa zamanda bir çok projemizi hayat buldurduğumuz gibi organize sanayi bölgemizi de Buharkent’imize kazandırdık. Yatırımcılarımızın bir kısmı hemen inşaatlarına başlayacak. En kısa zamanda tamamı Allah’ın izniyle faaliyete geçecektir. Memleketimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
banner255
1
hafif kar duşu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü