Başkan Alıcık, İş Yeri Açılışına Katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, iş yeri açılışına katıldı.Nazilli’de Altıntaş Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde açılışı yapılan Tosun Rent A Car’ın görkemli açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık,...

Başkan Alıcık, İş Yeri Açılışına Katıldı
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, iş yeri açılışına katıldı.
Nazilli’de Altıntaş Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde açılışı yapılan Tosun Rent A Car’ın görkemli açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, MHP Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç, Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal, Elektrikçiler Odası Başkanı Mustafa Önceler, Lokantacılar Odası Başkanı Mahmut Arslan, Manavlar Odası Başkanı Kemal Cansız, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Rent A Car ‘ın işletmeciliğini yapacak olan Nazilli Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Hüdai Tosun’un oğlu Onur Tosun, Tosun Rent A Car ile bünyelerinde bulunan son model araçlarla hizmette farklı bir anlayış katmak için yola çıktıklarını belirtti.
Okunan dua sonrası açılış kurdelesini kesen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanımız Hüdai Tosun’un oğlu Onur kardeşimizin yeni iş yeri hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Allah yardımcısı olsun. Dualarla kurdelemizi kesiyorum” dedi.
İş yeri ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Onur Tosun’un babası Hüdai Tosun, “Araç kiralama hizmeti vereceğimiz Tosun Rent A Car olarak bünyemizde bulunan son model araçlarımızla düğün, nişan ve özel günlerde bölgemizde en iyi hizmetimi sunmaya çalışacağız. Oğlumuz Onur Tosun’a Allah’ın izni ile yeni bir işyeri açtık. En iyi, en düzgün şekilde Nazilli halkına hizmet vereceğiz. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Açılışımızda biz yalnız bırakmayan Başkan Haluk Alıcık’a, oda başkanlarımıza ve eş, dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Her zaman hedef büyük olur bu işlerde. Şu an 3 tane arabamızla hizmet vereceğiz. Nazilli’deki yaptığımız hizmetlerle, Rent A Car hizmetine farklı bir anlayış getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176