banner191

banner148

banner179

banner176

Aydın TÜMSİAD Çanakkale Zaferini kutladı

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Aydın Şubesi, 18 Mart Şehitler günü ve Çanakkale Zaferi’nin 102. yıl dönümü münasebetiyle bir açıklama yaptı.TÜMSİAD Aydın şubesi adına başkan Nusret Ünal, “Toplum olarak, bir arada yaşama...

AYDIN 17.03.2017, 07:19
Aydın TÜMSİAD Çanakkale Zaferini kutladı

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Aydın Şubesi, 18 Mart Şehitler günü ve Çanakkale Zaferi’nin 102. yıl dönümü münasebetiyle bir açıklama yaptı.

TÜMSİAD Aydın şubesi adına başkan Nusret Ünal, “Toplum olarak, bir arada yaşama ve mücadele etme geleneğimizin anıtlaşmış mihenk taşı olan Çanakkale zaferimizin 102. yıl dönümünü idrak ediyoruz. Ebediyete akıp giden her 18 Mart bize Çanakkale ruhunun ne kadar önemli olduğunu sürekli hatırlatmaktadır. Bu topraklar üzerinde yaşayan tüm milletimizin fabrika ayarlarıdır, Çanakkale ruhu. Akif’in ifadesiyle “ tek dişi kalmış canavar” dün olduğu gibi bu günde karşımızda, yarında karşımızda olacak. Muhtaç olduğumuz hep o ruh. Bu müstesna gün ile alakalı ne söylesek az, ne yazsak kifayetsiz. Bu vesile ile Çanakkale şehitlerimiz başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi şükran ve dua ile yâd ediyoruz. Milletçe taşıdığımız, emaneti yükseltmek için azami mücadele etmeyi diliyoruz. Vatan onlara minnettardır” dedi.
Yorumlar (0)
18°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?