Pendik'in Kurtdoğmuş Köyü'nde, AVS Catering Ekibi iftar yemeği düzenledi. Köy meydanınıda  düzenlenen iftara sofrasında  AVS Ailesi birlikte yer aldı. 

Yemeğin sonundaki konuşmalarda, AVS Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahit Şimşek ve İnsan Kaynakları Müdürümüz Hülya Şimşek, AVS'nin sadece bir işletme değil, büyük bir aile olduğunu ve topluluğumuzun her bireyiyle birlikte hareket etmenin gururunu vurguladılar.

Kurtdoğmuş Köyü AVS İftarı, Hülya Şimşek, Abdülvahit Şimşek

’TCG Dumlupınar’ denizaltısında şehit olan 81 denizci için anma töreni düzenlendi ’TCG Dumlupınar’ denizaltısında şehit olan 81 denizci için anma töreni düzenlendi

Şimşek şunları söyledi: "Tüm paydaşlarımız adına düzenlediğimiz bu özel iftar yemeğine katılarak bizleri onurlandıran tüm Kurtdoğmuş sakinlerine en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizinle birlikte bu değerli anı paylaşmak, topluluğumuzun birliğini ve dayanışmasını pekiştiren bir deneyim oldu. Bu iftar yemeği, AVS'nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirdiği etkinliklerden sadece biri olmakla kalmayıp, aynı zamanda bizleri bir araya getiren, paylaşmanın ve birlikte olmanın mutluluğunu yaşattı."

Kurtdoğmuş Köyü AVS İftarı

Organizasyonun sonunda, günün ruhuna uygun bir şekilde, köydeki çocuklara  elma şekerleri dağıtıldı. 

Kurtdoğmuş Köyü AVS İftarı

Kurtdoğmuş Köyü AVS İftarı

Kurtdoğmuş Köyü AVS İftarı

Editör: Nermin İstikbal