banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Zonguldak Başsavcılığından “Cinayet” Açıklaması

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı, 28 Şubat Pazar tarihinde Kilimli ilçesinde silahla vurularak öldürülen Nevzat Temel cinayeti ile ilgili açıklama yaptı.Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, cinayet olayıyla ilgili yaptığı yazılı...

ASAYİŞ 02.03.2016, 18:27
Zonguldak Başsavcılığından “Cinayet” Açıklaması
Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı, 28 Şubat Pazar tarihinde Kilimli ilçesinde silahla vurularak öldürülen Nevzat Temel cinayeti ile ilgili açıklama yaptı.
Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, cinayet olayıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “İlimiz Kilimli ilçesinde 28 Şubat 2016 tarihinde N.T. isimli şahsa ateşli silahla ateş edilmesi sonucu yaralanması nedeniyle Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı ve daha sonra Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevkinin sağlandığı, ancak yoğun bakıma alınan N.T.’nin tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak vefat ettiğinin bildirilmesi üzerine olayla ilgili derhal Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturmaya başlanmıştır. Yapılan soruşturma sırasında N.T.’nin kesin ölüm sebebinin ateşli silah yaralanmasına bağlı olduğu ölü muayene ve otopsi sonucunda anlaşılmıştır. Olayın şüphelisi olarak değerlendirilen U.C.A. isimli kişi 1 Mart 2016 tarihinde avukatı ve olayda kullandığı düşünülen silahla birlikte Kilimli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim olmuştur. İlgilinin ifadesinin alınmasını müteakip tutuklamaya sevk edilmiş ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna gönderilmiştir. Olayla ilgili soruşturmaya titizlikle devam olunmaktadır. Ayrıca soruşturma sonuçlandırıldığında bilgi verilecektir” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?