banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

(Özel Haber) Aksaray’da Narkotimler okulları kuşattı

Aksaray’da uyuşturucu ile mücadele kapsamında geniş güvenlik önlemleri alan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotim ekipleri uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.Yapılan operasyonların ve takiplerin yanı sıra özellikle genç ve çocuklara yönelik...

ASAYİŞ 13.01.2017, 11:18
(Özel Haber) Aksaray’da Narkotimler okulları kuşattı

Aksaray’da uyuşturucu ile mücadele kapsamında geniş güvenlik önlemleri alan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotim ekipleri uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.

Yapılan operasyonların ve takiplerin yanı sıra özellikle genç ve çocuklara yönelik ciddi anlamda güvenlik önlemleri alan İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi ekipleri, Aksaray’da adeta tüm okulları kuşattı. Ekipler, özellikle lise ve dengi okulların önünde, okul içerisinde ve okul bölgelerinde geniş güvenlik önlemleri alarak uygulamalar yapıyor. Okul bölgesinden geçen her araç didik didik aranıyor, şahıslar tek tek sorgulanıyor ve öğrenciler de kontrol edilerek okullarına hem girişleri, hem de çıkışları sağlanıyor.

Öğrenciler ise uygulamalardan oldukça memnun. Polislerin sürekli okulda olduklarını belirten öğrenciler, kendi güvenliklerinin son derece üst düzeyde korunduğunu söyledi. Polis ekiplerine teşekkür eden öğrenciler, “Polislerimiz bizler için burada. Onlara çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?