Öğrencilere Uyuşturucu Satan Çeteye Darbe

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri öğrencilere uyuşturucu satışı yapan zehir tacirlerine yönelik yaptığı operasyonda 13 kişiyi gözaltına aldı.Edinilen bilgiye göre, Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yapılan istihbarat...

Öğrencilere Uyuşturucu Satan Çeteye Darbe
Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri öğrencilere uyuşturucu satışı yapan zehir tacirlerine yönelik yaptığı operasyonda 13 kişiyi gözaltına aldı.
Edinilen bilgiye göre, Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yapılan istihbarat çalışmaları neticesinde Diyarbakır ve Gaziantep illerinden getirdikleri uyuşturucu maddeleri Adıyaman’ın Besni ve Gölbaşı ilçelerinde lise ve üniversite öğrencilerine satan çeteye operasyon düzenledi.
Jandarma ekipleri Diyarbakır, Gaziantep ve Adıyaman’ın Besni ile Gölbaşı ilçelerine eş zamanlı operasyon düzenledi. Jandarma Komutanlığı ve Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen ortak operasyonda Haci Ali H., Burak Z., Cüneyit Ç., Kerim Y., Muhammet T., Mustafa D., Halil S., Kemal E., Ramazan K., Bahtiyar A., Mustafa E., Evren B., ve İsa A. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.
Gözaltına alınan şahıslar ilk sorgunun ardından Besni Adliyesine sevk edilirken jandarma ve ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri adliyede güvenlik önlemleri aldı.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176