banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Deniz Ticareti Genel Müdürü Yıldız Hopa'da

Deniz Ticareti Genel Müdürü Halil Yıldız Hopa Liman Başkanlığını ziyaret etti.

ARTVİN 15.11.2019, 16:53 Nermin İstikbal
320
Deniz Ticareti Genel Müdürü Yıldız Hopa'da

Deniz Ticareti Genel Müdürü Yıldız Hopa'da

HOPA- Deniz Ticareti Genel Müdürü Halil Yıldız Hopa Liman Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Pazar Liman Başkanı Süleyman Taşçı, Bakanlık Daire Başkanı ve diğer yetkililer ile HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de hazır bulundular.

Genel Müdür Yıldız, Hopa Liman Başkanı Zeki Muammer Merev ve Liman Başkanlığı personeli tarafından sıcak bir ortamda karşılandı. Ziyarete hazır bulunan HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer de Genel Müdür Yıldız’a Hopa Limanının sorunlarını, sıkıntılarını, iş işleyişleriyle ilgili bilgiler verdi. Limanlarındaki faaliyetler, sorunlar ve üzerinde çalıştıkları projeler konusunda Genel Müdür Yıldız’a bilgi vererek, karşı karşıya kaldıkları bazı sorunların çözümü noktasında destek talebinde bulundu.

Deniz Ticareti Genel Müdürü Halil Yıldız HOPAPORT Genel Müdürü Özer’e verdiği bilgiler konusunda teşekkür ederek sorunların çözümü noktasında Genel Müdürlük olarak çalışacaklarını ifade etti.

Deniz Ticareti Genel Müdürü Halil Yıldız. Liman Başkanlığı hizmet binasının bakım-onarımlarının yapılmasını Genel Müdürlük olarak taktirle karşıladıklarını, personelin disiplin ve düzeninin Bakanlık Makamını temsil ettiği ve bu konuda Liman Başkanı Zeki Muammer Merev’e özellikle teşekkür etti.

​​​​​​​Hayati Akbaş /Hopa

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü